• Головна
  • Житомирська міська рада вручила сертифікати на отримання комп’ютерної техніки
09:37, 10 листопада 2011 р.

Житомирська міська рада вручила сертифікати на отримання комп’ютерної техніки

8 листопада 2011 року відбулася фахова майстерня для членів Житомирського РВ АМУ на тему  «Комунальна власність». У заході взяли участь голови та секретарі міських рад малих міст Житомирщини, фахівці юридичних управлінь та відділів.

Перед початком роботи секретар Житомирської міської ради Леонченко Н.П. вручила представникам місцевих громад малих міст Житомирської області Овруча, Олевська, Баранівки, Радомишля та Коростишева сертифікати на отримання комп’ютерної техніки, придбаної в рамках проекту USAID «Діалог», який впроваджує Асоціація міст України. Одночасно з отриманням сертифікатів  була вручена комп’ютерна техніка.

У ході фахової майстерні були обговорені питання, надіслані раніше секретарям міських рад, на які вони отримали вичерпні відповіді. З роз’ясненнями та практичними порадами перед присутніми виступив керівник КП Житомирського обласного міжміського бюро технічної інвентаризації Житомирської обласної ради Сечін С.М.

Юридичну консультацію щодо питань  комунальної власності надав заступник начальника юридичного департаменту Житомирської міської ради Кукса С.А .

У ході фахової майстерні  модератор, заступник начальника Державної служби головного управління Державної служби в Житомирській області,  Бражевський Володимир Миколайович провів  практичне  заняття «Проблемні питання практичного застосування антикорупційного законодавства» . Він зупинився на основних аспектах, що стосуються виконання вимог законодавства  органами місцевого самоврядування. Після цього відбулася дискусія та обговорення .

Після завершення фахової майстерні в приміщенні виконавчої дирекції Житомирського  РВ АМУ, представники міських громад висловили подяку організаторам заходу і бажання  і в подальшому приймати участь в майстернях по іншим питанням для удосконалення  кваліфікації та досвіду практичної роботи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...