• Головна
  • «Гран-Прі» конкурсу отримав Микола Ярмолюк, за свою публіцистичну книгу «Що було, що є і що буде»
10:10, 10 листопада 2011 р.

«Гран-Прі» конкурсу отримав Микола Ярмолюк, за свою публіцистичну книгу «Що було, що є і що буде»

Другий рік поспіль в день української писемності та мови проводиться підбиття підсумків обласного щорічного конкурсу «Краща книга року». Житомирщина стала першим регіоном в Україні, де започаткований подібний конкурс. На зустріч зі словом прийшли імениті письменники, молодь, представники влади. Адже обласний літературний конкурс «Краща книга року» хоч проводиться вдруге, проте вже має що презентувати.
Йосип Запаловський голова обласної ради: "На Житомирщині щороку видається до 1000 назв книг, посібників, буклетів, в тому числі книг місцевих авторів, а всього майже 500 назв".
Якщо в минулому році на розгляд оргкомітету було представлено 19 книг, то в цьому році їх було уже 28 у 9 номінаціях. Новою стала номінація «Кращий літературний дебют», а найширше було представлено номінації «Поезія року», «Проза року» та «Мій край».
Тетяна Осницька начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації: "Оцінка, вона визначалася членами оргкомітету комплексно, за оригінальність тематики, за глибину розкриття теми, звичайно критерієм був і рівень видавнично-поліграфічного оформлення".
Проте голова оргкомітету, Віктор Балюрко, зауважив, що варто було б відзначити іще одну книгу
Віктор Балюрко заступник голови облдержадміністрації, голова оргкомітету конкурсу: "Це пам’ятник книзі яку відкрили студенти, викладачі ЖДУ ім.. Франка, яка символізує, що в сьогоднішньому світі надто мало залишається місця книзі".
У кожній номінації переможцем визначено одну книгу, а ще 6 книг отримали заохочувальні премії. А найголовніший приз конкурсу «Гран-Прі» за унікальне фундаментальне видання отримав Микола Ярмолюк, за свою публіцистичну книгу «Що було, що є і що буде»
Микола Ярмолюк, письменник, володар «Гран-Прі» конкурсу: "Вона складається з трьох розділів: «йдемо до Бога», «про все потроху», «на теми політичні і не тільки», для всіх, хто чим цікавиться. Я навіть не думав, що вона буде користуватися такою популярністю".
Популярність, якої з кожним роком набуває конкурс, дає надії організаторам на подальше його успішне життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...