• Головна
  • Магія чисел не врятує ваші стосунки
16:43, 10 листопада 2011 р.

Магія чисел не врятує ваші стосунки

Коли закоханий, хочеться ділитися радістю навіть з незнайомим перехожим. Чого тільки не придумували закохані, щоб про їхнє весілля дізналося якомога більше людей. Останнім часом модним стало зареєструвати свої стосунки на красиву дату: День незалежності, День міста (хто-зна, можливо мер Жиомира буде проводити реєстрацію).Цього року така дата доводиться на 11-е листопада. Ще одна дата – це 20. 11. 2011 (теж листопад). Пари, що бажають розписатися в такі дні, керуються не магією чисел, а, як правило, простотою, оскільки такі дати запам'ятовуються всім з першого разу. Цього року пари можуть прагнути не лише до візуальної симетрії, а також до сумарної.
Розглянемо бажаніший для багатьох пар варіант: 11. 11. 11 – п'ятниця. Цифра «один» має своє магічне призначення. Вона протегує честолюбним, упевненим в своїх силах людям. Якщо в даті весілля присутня цифра «один», то вона сприятиме кар'єрному зростанню членів сім'ї, здійсненню планів.
Число 11 також має свій вплив. Люди, що виявилися під впливом цифри 11, можуть володіти сильними здібностями. Такі люди володіють неординарними здібностями: ясновидіння, гіпноз, добре розвиненою інтуїцією, хороші психологи.
Астрологи вважають, що парам, що вирішили одружитися 11.11.11 нічого страшного не загрожує. Це хороша дата, володарям двох одиниць обов'язково повинно повести в любові, але, якщо ви з якоїсь причини не зможете потрапити до РАЦСу на цю красиву дату, не засмучуйтесь. Головне не число весілля, а любов між подружжям, якщо не буде любові і взаєморозуміння, то жодна магія чисел не врятує ваші стосунки.
А ось працівники  Житомирського РАЦСу коментують цю подію по-іншому. 11 листопада цього року весіль значно більше, ніж звичайно, - зазначила Олена Бистрицька  (начальник відділу реєстрації актів цивільного стану). Взагалі, на кожен день реєстрації припадає 10-15 шлюбів, а на 11,11,11 — біля 40. Звичайно, це набагато більше, ніж завжди. Але, пройшовши період дат 01,01,01 ,  02,02,02 і т.д, ми, на жаль спростерігаємо тенденцію розлучень не меншу, ніж серед зареєстрованих браків у будь-який інший день.  Ми проводили дослідження: зареєстровані шлюби на День Святого Валентина підвласні розлученням, як і інші. Тому можна впевнено сказати, що це «бум» штучний, а не вплив чогось надзвичайного. Головне — взаємне кохання та повага одне до одного, чого і бажаємо майбутнім молодятам нашого міста!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...