• Головна
  • У Житомирі відкриється сучасний спортивний комплекс
12:05, 14 листопада 2011 р.

У Житомирі відкриється сучасний спортивний комплекс

Напередодні 2012 року, який в Україні проголошено Роком спорту та здорового способу життя, коли Україна приймає фінальну частину чемпіонату Європи з футболу та бере участь в ХХХ Олімпійських іграх у Лондоні, розвиток фізичної культури і спорту є пріоритетним напрямком державної політики, який активно реалізується в області органами влади спільно з підприємствами та організаціями.
На базі ПАТ “ЕК “Житомиробленерго”, за ініціативою керівництва компанії та за кошти підприємства зведено нову спортивну споруду, яка відповідає європейським стандартам — спортивний комплекс “Енергія”.
До складу комплексу входить зал спортивних ігор з синтетичним покриттям, який дозволяє проводити заняття з футзалу, тенісу, волейболу, баскетболу, роздягальні на дві футбольні команди, тренажерний комплекс, відкритий спортивний майданчик, фітнес-центр (приміщення з тренажерами).
Підприємство “Житомиробленерго” - одне з найактивніших в області та Україні у напрямку розвитку фізичної культури і спорту у виробничих колективах, організації змістовного дозвілля працівників, участі у галузевих спортивних іграх.
Починаючи з 2005 року щорічно проводиться обласна Спартакіада серед працівників “Житомиробленерго”, участь в якій беруть збірні команди районних електромереж. Учасниками першої Спартакіади у 2005 році були 380 працівників з 13 РЕМів, на сьогодні спортивні ігри працівників компанії збирають до 600 чоловік з 18 команд.
Новий спортивний комплекс дозволяє організовувати активний відпочинок, оздоровчі та спортивні заняття для працівників та членів їх сімей, у тому числі — роботу дитячих спортивних секцій. Крім того, спортивний комплекс — унікальна для нашої області  крита споруда з синтетичною травою, яка може розглядатися як база для підготовки ігрових команд, у тому числі — до участі в професійних лігах. При гострій нестачі в області сучасних спортивних об'єктів, зведення такого комплексу є великим практичним кроком до вирішення багатьох питань, пов'язаних з матеріально-технічним забезпеченням спортивної сфери.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...