• Головна
  • У Житомирі презентували проект «Свідомий вибір»
Проект
14:08, 13 серпня 2015 р.

У Житомирі презентували проект «Свідомий вибір»

Проект

13 серпня 2015 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області за участі представників громадськості, засобів масової інформації, співробітників ДКВС України відбулось засідання круглого столу, присвячене старту проекту «Свідомий вибір» з протидії корупційним діянням в пенітенціарних закладах. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

На початку засідання начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи територіального управління ДПтС України підполковник внутрішньої служби Олександр Магдич проінформував присутніх про сучасний стан пенітенціарної системи Житомирської області та реалізацію в її органах та установах антикорупційного законодавства.

Куратор проекту «Свідомий вибір» – голова Житомирської обласної асоціації фахівців соціальної сфери Вероніка Мишківська розповіла, що даний проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та спрямований, перш за все, на дослідження можливих корупційних діянь в установах виконання покарань та підрозділах кримінально-виконавчої інспекції Житомирської області. Дія проекту розрахована до кінця 2015 року, результати досліджень будуть опубліковані через місцеві ЗМІ – газети, телебачення, радіо та Інтернет-ресурси.

Проект «Свідомий вибір» складається з низки пов’язаних заходів, що спрямовані на формування свідомої відмови від корупційних діянь персоналу пенітенціарних установ та кримінально-виконавчої інспекції, та передбачає освітній воркшоп для журналістів місцевих ЗМІ та прес-служби управління ДПтС в Житомирські області по специфіці висвітлення подібної інформації, а також прес-тур в УВП та підрозділи КВІ м. Житомира для журналістів.

Крім, того, в рамках проекту буде здійснюватись антикорупційне навчання середнього начальницького складу шести пенітенціарних установ та 9-ти міжрайонних підрозділів КВІ шляхом проведення 15-ти одноденних тренінгів протягом жовтня-грудня поточного року. Навчанням планується охопити 450 осіб зазначеної категорії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомирщина #пенітенціарна служба #прокет #Свідомий вибір
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...