• Головна
  • Сьогодні на Житомирщині відкриється новий елеваторний комплекс
13:54, 15 листопада 2011 р.

Сьогодні на Житомирщині відкриється новий елеваторний комплекс

За повідомленням Прес-центру компанії, 15 листопада 2011 року у смт Великі Коровинці Чуднівського району Житомирської області відбудеться урочисте відкриття філії «Тетерів» – нового сучасного елеваторного комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН» з відвантаження зернових та олійних культур.

Лише 26 серпня 2011 року відбувся урочистий старт будівництва першого елеваторного комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН» на Житомирщині, а вже сьогодні Україна святкує нову перемогу – в експлуатацію зданий новий сучасний елеватор філії «Тетерів» (смт Великі Коровинці Чуднівського району Житомирської області). Будівництво, що розпочалось у серпні, було завершене відповідно до «НІБУЛОНівських» стандартів – оперативно та якісно, у листопаді цього року. Це чергова перемога команди ТОВ СП «НІБУЛОН»!

«НІБУЛОН» не відступається від своїх слів! Тож новий елеватор філії «Тетерів» вже у поточному сезоні допоможе аграріям Житомирщини у збереженні врожаю.

Обсяги робіт, проведених компанією «НІБУЛОН», колосальні! Елеватор будували більше 50-ти будівельних організацій зі всієї України! Загальний кошторис будівництва елеватора склав 120 млн грн. Будівництво «НІБУЛОНівського» елеватора філії «Тетерів» тривало цілодобово, щоденно! За цей короткий час (трохи більше двох місяців) підрядними організаціями укладено 9000 куб. м бетону та 19400 кв. м бетонного покриття. Використано 670 тонн арматури та забито 4752 паль. Виготовлено і змонтовано 1260 тонн металоконструкцій, зашиті металопрофілем 9250 кв. м поверхонь. Не останнє значення у «НІБУЛОНівському» будівництві відіграє благоустрій території! На новому елеваторі філії «Тетерів» прокладено 1300 кв. м тротуарної плитки, висаджено 88 дерев та 500 кущів. Зовсім скоро «НІБУЛОНівський» елеватор стане справжнім культурним центром для місцевого населення: на екскурсію сюди приходитимуть усі – від місцевих жителів до іноземних гостей!

Будівництво елеватора філії «Тетерів» стало знаковим для компанії «НІБУЛОН», адже ознаменувало відновлення інвестиційного проекту компанії. Це стало можливим завдяки конструктивній позиції обласних і місцевих органів влади. За словами генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН», Героя України Олексія Вадатурського, «завдяки тому, що на місцях губернатори патріотично налаштовані, патріотично вирішують питання про активізацію інвестиційної діяльності, їм віриш, завдяки цьому і займаєшся інвестиціями на місцях».

Елеваторний комплекс у смт Великі Коровинці – новий етап розвитку не лише компанії, а й усього народногосподарського комплексу України. Новий елеватор філії «Тетерів» є найсучаснішим технологічним об’єктом в регіоні! Введення його в експлуатацію, наближеність до нього аграріїв дасть змогу останнім здешевити логістичну складову та збільшити прибутковість власного виробництва. Реальний зиск, що отримають аграрії від появи нового об’єкта «НІБУЛОНа», – збільшення прибутку на 50 гривень на одній тонні зерна.

«До нас в область прийшов справжній патріот України, справжній господарник, Герой України Олексій Вадатурський. Адже його компанія не тільки думає про бізнес, але й про те (а це головне), як зробити добре людям», – заявив на урочистостях з нагоди старту будівництва елеватора голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук. – Завдяки «НІБУЛОНу» в області будуть створені нові робочі місця в агросекторі, а це на сьогодні дуже велика рідкість».
Мешканці Житомирської області про те, як працює "НІБУЛОН", знають на ділі: тут вже довгий час успішно працюють три виробничих підрозділи компанії - "Романівський" (смт Романів), "Бистрицький" (смт Бистрик), "Чуднівський" (смт Чуднів). Вони збирають одні з найбільших урожаїв в області. Тут вже давно переконались у тому, що «НІБУЛОН» завжди готовий підставити плече громаді! Сьогодні ця компанія демонструє як серйозний бізнес має допомагати простим українцям.

З приходом компанії «НІБУЛОН» ожило і селище Великі Коровинці! Тепер тут з’явились робочі місця, додаткові надходження до бюджету, нове життя отримав залізничний шлях. Завдяки коштам, що отримав місцевий бюджет від продажу земельної ділянки, на 4-х вулицях проведено водопровід і 100 дворів тепер мають у своїх помешканнях воду. Наразі на ці кошти проводиться водопровід ще по 4-м вулицям, замінюється дах в дитячому садку. Виготовлено всю необхідну документацію і найближчим часом розпочнеться проведення освітлення всіх вулиць селища, ремонт доріг, заміна даху у районному краєзнавчому музеї. Кошти, що були перераховані до районного бюджету підуть на придбання автомобілів швидкої допомоги. Від компанії «НІБУЛОН» місцева школа отримала комп’ютерне обладнання, були замінені вікна в актовій залі.

На цьому інвестиційні плани компанії в Житомирській області не закінчуються: компанією вже реконструйовано і переобладнано цех з виробництва ковбасних виробів, що випускаються без будь-яких добавок, ферментів та м’ясної продукції сумнівного походження, а виключно з продукції тваринництва, вирощеної безпосередньо в компанії. "НІБУЛОН" також має намір побудувати в області власний тваринницький комплекс, м`ясопереробний цех.

«НІБУЛОН» – одна із небагатьох системно працюючих компаній. Це вже наше 19-те підприємство! До 1 липня 2012 р. ми плануємо довести обсяги елеваторних ємностей до 2 млн тонн. По завершенні нашого інвестиційного проекту Україна буде мати 2,5 млн тонн найсучасніших елеваторних ємностей. Наша мета – стабілізувати ринок зерна всередині України, досягти визнання української пшениці на світовому ринку!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...