• Головна
  • На Житомирщині чиновників за 107 тис вчитимуть, як боротися з корупцією
16:00, 15 листопада 2011 р.

На Житомирщині чиновників за 107 тис вчитимуть, як боротися з корупцією

Національне агентство України з питань державної служби 7 листопада уклала низку угод з навчальними закладами на послуги в галузі освіти для державних чиновників в окремих регіонах України на загальну суму 11,86 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 4,27 млн грн. направлено на підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування.

Нацдержслужбі доручено запровадити обов’язкове підвищення кваліфікації з питань запобігання та протидії проявам корупції починаючи з другого півріччя 2011 року розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р.

Ще 7,59 млн грн. направлено на послуги з підготовки магістрів по спеціальності «Державна служба». Згідно з обґрунтуванням закупівлі, заклади для реалізації державного замовлення на підготовку магістрів у галузі знань «Державне управління» 2011 року вступу обрано конкурсною комісією Головдержслужби.

На Житомирщині чиновників за 107 тис вчитимуть, як боротися з корупцією

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...