• Головна
  • На Житомирщині розповсюдять ще 137 тисяч бланків для субсидій
16:08, 17 серпня 2015 р.

На Житомирщині розповсюдять ще 137 тисяч бланків для субсидій

17 серпня голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський провів робочу нараду   з надавачами житлово-комунальних послуг щодо організації виконання в області вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 № 475 «Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій». Про це й деться на сайті облдержадміністрації.

 В.о. директора  департаменту  праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації Василь Павлюк, проінформував, що станом на 14.08.2015 до райміськуправлінь праці та соціального захисту населення  за призначенням житлової субсидії за удосконаленим порядком звернулося  107,36 тис. домогосподарств. Надано запити до ПФУ, ДФС та інших організацій по 102,4 тис. справах 97,7 тис. домогосподарствам призначено житлову субсидію (91%). Решта справ будуть опрацьовані після отримання необхідних даних від організацій, що надають ЖКП, внесення заявниками уточнень в некоректно заповнені заяви та декларації та приведення у відповідність особових рахунків з організаціями-надавачами.

 Сергій Машковський сказав, що після перевірки районних та міських управлінь праці та соціального захисту населення, виявилось, що не всі підприємства-надавачі послуг дотримуються п’ятиденного терміну надання на запити управління необхідних відомостей для призначення субсидій.

 Директор КП «Житомирводоканал» Михайло Ничипорук повідомив, що виявляються помилки, як в паспортних даних заявників, так в місці реєстрації. Тому для отримання  уточнення даних, у разі виникнення розбіжності по протоколу помилок, потрібен додатковий час.

 У відповідь на це керівник області дав доручення Михайлу Ничипоруку опрацювати можливість звірки даних заявників працівниками КП «Житомирводоканал».

 Також виникає проблема з отриманням довідки про склад сім’ї осіб, які зареєстровані в приватному секторі міста Житомира. Управління не має можливості перевірити достовірність інформації про склад сім’ї, оскільки Міграційна служба лише підтверджує інформацію по кожній окремій особі, яка зареєстрована за даною адресою, і не має інформації  про склад сім’ї.

 Заступник Житомирського міського голови  Олександр Бочковський повідомив, що це питання вже опрацьовано і найближчим часом довідки будуть видавати ВЖРЕПи.

  Також на нараді було вирішено додатково розповсюдити по 137 тисяч бланків, декларацій та заяв для субсидій населенню.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #субсидії #бланки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...