• Головна
  • В Житомирі молодь провела акцію «Вухо влади» (ФОТО)
09:35, 16 листопада 2011 р.

В Житомирі молодь провела акцію «Вухо влади» (ФОТО)

Під стінами Житомирської обледержадміністрації молодіжне крило "Фронту Змін" 15 листопада провели чергову акцію. Цього разу вони вирішили нагадати владі про її обіцянки, а заразом і показали, що ж насправді заважає чиновникам "почути кожного".

Перед початком стилізованої акції ініціатори звернулися до людей, що зібралися навколо із запитанням "Що на їхню думку не дозволяє президентові таки почути кожного". З натовпу лунали вигуки - автомобілі, гелікоптери. Після чого учасники акції "Вухо влади" почали прочищати велике вухо на стенді і дійсно дістали звідти іграшкові авто, гелікоптери, яхти. Далі почистити вуха владі міг кожен бажаючий.

-Мета нашої акції- привернути увагу громадськості до бездіяльності чинної влади, яка не виконує обіцянки, що давала під час виборів, - говорить координаторка молодіжного крила партії "Фронт Змін".

На запитання, а чи не доцільно проводити такі акції уже перед наступними виборами, коли збігатиме президентський термін Януковича і дійсно можна буде говорити про виконання чи не виконання, Ольга відзначила:

- Ми живемо сьогодні, і нам це потрібно теж сьогодні.

Учасники акції  розповсюджували витяг із передвиборчої програми Януковича, де він гарантував щомісячні соціальні виплати на кожну дитину (з трьох років і до тринадцяти щомісячно 250 гривень, з 13 до 18 - 500 гривень), а також місце кожній дитині в дитсадку.

Янукович обіцяв збільшення бюджетних місць у державних вишах до 75 %, а протягом 10 років щонайменши 3 українські вузи увійдуть до світового рейтингу 500 найкращих університетів.

Янукович запевняв, що забезпечить українців доступним житлом і за 10 років буде збудовано 1 мільйон квартир для молоді, молозабезпечених сіфмей, працівників соціальної сфери та інших.

Президент гарантував перехід на контрактну армію з 2011 року.

- Нам обіцяли соціальне житло й низькі кредити, але власне житло для більшості молоді й досі залищшається недоступним. Нас запевнили, що для випускників вузів буде гарантоване перше робоче місце, але багатьом з них забезпечили лише місце на біржі праці. Цією акцією ми намагаємось донести свої вимоги до влади, яка не чує українську молодь, переймаючись лише власними забезпеченнями, - констатує Ольга Фаріон.

В Житомирі молодь провела акцію «Вухо влади» (ФОТО), фото-1
В Житомирі молодь провела акцію «Вухо влади» (ФОТО), фото-2
В Житомирі молодь провела акцію «Вухо влади» (ФОТО), фото-3
В Житомирі молодь провела акцію «Вухо влади» (ФОТО), фото-4
В Житомирі молодь провела акцію «Вухо влади» (ФОТО), фото-5
В Житомирі молодь провела акцію «Вухо влади» (ФОТО), фото-6
В Житомирі молодь провела акцію «Вухо влади» (ФОТО), фото-7
В Житомирі молодь провела акцію «Вухо влади» (ФОТО), фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...