• Головна
  • Молодіжні організації Житомира долучилися до розроблення проекту комплексної програми “Родина і молодь Житомирщини”
10:10, 17 листопада 2011 р.

Молодіжні організації Житомира долучилися до розроблення проекту комплексної програми “Родина і молодь Житомирщини”

16 листопада в облдержадміністрації відбулося засідання обласної координаційної ради з питань молодіжної політики, яке провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко. У заході взяли участь начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Раїса Гула, члени координаційної ради, представники молодіжних громадських організацій.
„Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту здійснюється реалізація державної молодіжної політики відповідно до обласної програми “Молодь Житомирщини” та регіональної програми “Житло молоді — добробут країни, - зазначив Віктор Балюрко. - Термін реалізації зазначених програм закінчується у 2011 році. Головне управління ініціює розроблення проекту комплексної програми “Родина і молодь Житомирщини” на період 2012-2016 років”.
Вказана програма має на меті створення системи всебічної підтримки громадянської активності молоді, спрямованої на самовизначення і самореалізацію; створення механізму підтримки забезпечення молоді області житлом; забезпечення системної та комплексної підтримки сім’ї та демографічного розвитку, спрямованої на формування самодостатньої сім’ї та її здатності до усвідомленого народження і виховання дітей; утвердження ґендерної рівності.
Віктор Балюрко повідомив, що пропозиції до програми “Молодь і родина Житомирщини”, які надійшли від райдержадміністрацій, міськвиконкомів, обласних організацій і установ, опрацьовуються головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту. Разом з тим надзвичайно важливим є залучення до реалізації молодіжної політики молодіжної громадськості районів, міст, селищ та сіл. До проекту надійшло 70 пропозицій від 13 організацій.
На засіданні комісії були представлені та обговорені пропозиції, висунуті молодіжними активістами, лідерами молодіжного руху Віталієм Сівком (обласна молодіжна громадська організація «XXI покоління»), Анатолієм Євдощуком (всеукраїнська благодійна організація “АСЕТ”), Сергієм Загородським (обласна молодіжна громадська організація «Арт – Форум»), Русланом Годованим (обласна молодіжна громадська організація «Інтелект-Клуб»), Наталією Боровською (громадська організація «Я-мама!»), Жанною Соловйовою (обласна молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» та іншими.
Зокрема, організація „АСЕТ”, відома у місті своїми заходами з популяризації здорового способу життя, ініціювала проведення баскетбольного („Евакуатор”) та футбольного (”Тайм”) турнірів, організацію при школах факультативних клубів для популяризації окремих видів спорту, організацію куточків здоров’я у школах. Руслан Годований, лідер організації „Інтелект-Клуб”, повідомив про видання довідника „Абітурієнт” для всіх шкіл області, який міститиме всю необхідну інформацію: адреси приймальних комісій, правила вступу тощо. Проект реалізовуватиметься вшосте. Наталія Боровська розповіла про наміри організації, яку вона очолює, провести низку заходів, що мають на меті зміцнення інституту сім’ї. Це й різдвяне родинне свято, зустріч за участю 100 родин, які виховують дітей-інвалідів, святкування Дня матері, видання брошур для бажаючих укласти шлюб тощо.
Найбільш слушні та ефективні пропозиції, висловлені молодіжними лідерами, будуть підтримані членами координаційної ради і враховані в обласній програмі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Несплата 8,6 млн грн податків - на Житомирщині керівнику сільськогосподарського товариства повідомлено про підозру
ПРОКУРАТУРА
Стало відомо, де в Житомирі сьогодні можуть вимикати світло, — перелік об'єктів та вулиць від обленерго
ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО
Стало відомо, де в Житомирі сьогодні можуть вимикати світло, — перелік об'єктів та вулиць від обленерго
ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО
Трагедія на Житомирщині: 8-річний хлопчик вийшов на тонкий лід та провалився у воду
ТРАГЕДІЯ НА ВОДОЙМІ
Оголошення
live comments feed...