• Головна
  • У Житомирській ОДА з'явиться структура, що займається профілактикою захворювань, - Рижук
10:10, 18 листопада 2011 р.

У Житомирській ОДА з'явиться структура, що займається профілактикою захворювань, - Рижук

На переконання голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Рижука, який виступив на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Вища освіта у медсестринстві: проблеми і перспективи» у Житомирському інституті медсестринства, треба перш за все запобігати хворобам, а не боротися з ними, коли вони вже виникли.

Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в Житомирській ОДА, з цією метою буде змінено структуру управління охорони здоров’я облдержадміністрації: з’явиться окремий сектор, який буде займатися безпосередньо питаннями профілактики захворювань. На Житомирщині ведеться робота по вдосконаленню системи загальної диспансеризації населення. В центральних районних і міських лікарнях поновлено роботу кабінетів профілактичних оглядів.

Голова облдержадміністрації зазначив, що є домовленість з ректором Національного медичного університету В.Ф. Москаленком щодо підготовки спеціалістів для роботи у сільській місцевості. 600 випускників Житомирського інституту медсестринства будуть зараховані на другий курс університету та отримуватимуть стипендії. Після закінчення навчального закладу вони повернуться на Житомирщину, де будуть забезпечені робочими місцями.

Довідково:
провідний вищий медичний навчальний заклад – Житомирський інститут медсестринства – першим серед медичних коледжів України отримав статус інституту та став готувати не тільки кваліфіковані кадри, а й магістрів медсестринства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...