• Головна
  • Стадіону «Електровимірювача» не бути
13:46, 18 листопада 2011 р.

Стадіону «Електровимірювача» не бути

Черговий скандал навколо території стадіону Електровимірювача закінчився так само раптово, як і розпочався місяць перед тим. Сьома сесія шостого скликання міської ради Житомира, яка відбулась ще 24 листопада, продовжила ПП Відлунню догорів аренди території ще на рік за умови облаштування чотирьох спортивних майданчиків і біговоїдоріжки.

Як і обіцяв заступник міського голови Житомира Олександр Бочковський. Разом з тим на самій сесії міський голова Житомира Володимир Дебой повідомив, що власники Сінного ринку незаконно розмістили торгові місця на території стадіону. Фактично земля стадіону має цільове призначення, яке ніхто не міняв. Законність використання стадіону зараз вивчає прокуратура та міліція.

Мотив такого рішення виявився мало зрозумілим самим депутатам, але, тим не менш, це не завадило їм прийняти позитивне рішення на користь орендаря. Таке рішення депутатів виявилось байдужим всім, хто перед цим активно "опікувався" долею екс-стадіону. Наприклад, голова Житомирської обласної федерації футболу Олександр Коцюбко заявив, що буде добиватись передачі землі для використання її за призначенням.Але далі заяв справа, схоже не пішла. Цілком можливо, що Олександр Коцюбко й не збирався воювати за стадіон, а просто намагався таким чином лобіював виділення йому землі міськрадою для будівництва стадіону за кошти ФФУ. Принаймні жодних заяв чи навіть формального обурення рішенням депутатів голова федерації не виказав.

Нагадаймо, що питання про продовження аренди території колишнього стадіону підняли на земельній комісії в кінці вересня. В обмін на продовження договору, арендар, ПП Відлуння, зобов'язувалось облаштувати чотири міні-футбольні майданчики і бігову доріжку. Але майже одразу після комісії почались розмови про незаконне використання території стадіону - ще влітку ПП Відлуння там все заасфальтувало і розмістило торгові місця.

Що цікаво, ще в березні цього року Верховна Рада прийняла мораторій "на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" (Закон України вiд 17.03.2011 № 3159-VI). Ним вводиться мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення, а саме мораторій строком на п'ять років на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення незалежно від форми власності в містах та інших населених пунктах:
- земельних ділянок зелених зон і зелених насаджень;
- земельних ділянок об'єктів фізичної культури і спорту.
Хоча наскільки територія стадіону підпадає під дію такого мораторію мають визначити спеціалісти.

Пропонуємо вашій увазі також рішення сесії міської ріди щодо продовження аренди території стадіону:

Поновити ПП «Відлуння» (юридична адреса:м. Житомир, вул. Домбровського, 25, (код ЄДРПОУ 13562797) договір оренди земельної ділянки площею 1,3057 га за адресою вул. Домбровського, 25 (для громадського призначення) на 1 рік (попередній договір оренди зареєстрований у Житомирській регіональній філії Центру ДЗК 05.02.2009 № 040920900069), встановивши наступні умови, які передбачити в договорі оренди землі:
- нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить: 3 206 979 грн. 84 коп.
- орендна плата вноситься ОРЕНДАРЕМ у грошовій формі, розмір якої становить:144 314 (сто сорок чотири тисячі триста чотирнадцять) грн. 09 коп. в рік.
- коефіцієнт співвідношення орендної плати до земельного податку при цьому становить 4,500.

Орендарю виконати наступні умови:
1. Облаштувати поле для міні-футболу розміром 42х22 м кв. з монтажем штучного синтетичного покриття, що сертифіковане в Україні, із встановленням огородження та освітлення, відновити бігову доріжку та стрибкову яму стадіону за адресою вул. Л.Українки, 71 (ЗОШ № 19);
2. Відновити бігову доріжку, поле (трава) та стрибкову яму стадіону за адресою вул. Перемоги, 79 (ЗОШ № 7);
3. Облаштувати поле для міні-футболу розміром 42х22 м кв. з монтажем штучного синтетичного покриття, що сертифіковане в Україні, із встановленням огородження та освітлення за адресою проспект Миру, 59 (ЗОШ № 26);
4. Облаштувати поле для міні-футболу розміром 42х22 м кв. з монтажем штучного синтетичного покриття, що сертифіковане в Україні, із встановленням огородження та освітлення, відновити існуючий баскетбольний майданчик (заміна асфальтового покриття, щитів та іншого обладнання) за адресою майдан Згоди (ЗОШ № 8);
5. Облаштувати поле для міні-футболу розміром 42х22 м кв. з монтажем штучного синтетичного покриття, що сертифіковане в Україні, із встановленням огородження та освітлення за адресою вул. Черняховського, 48 (ЗОШ № 32).

Протягом місяця з дати укладання даного договору виготовити та погодити кошторисну документацію на виконання робіт з облаштування міні-футбольних полів з керівниками відповідних загальноосвітніх закладів, управлінням освіти та управлінням сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Після виконання робіт за вказаними адресами ПП «Відлуння» звернутися до загальноосвітніх шкіл з актом приймання – передачі зазначених об’єктів та передати їх безкоштовно на баланс відповідним школам для подальшого використання та утримання.

Орендарю виконати зазначені умови протягом року з моменту укладання договору оренди землі.

При укладанні договору оренди в розділ «Інші права та обов'язки сторін» передбачити вищевказані зобов’язання орендаря (проект договору оренди – Додаток № 4 до даного рішення).

Вважати таким, що втратив чинність пункт 1.17 рішення Житомирської міської ради від 05.08.2009 року № 1037, додаток 12 рішення Житомирської міської ради від 05.08.2009 року № 1041.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...