• Головна
  • Володимир Шинкарук презентував роман «Тренер»
14:41, 18 листопада 2011 р.

Володимир Шинкарук презентував роман «Тренер»

В обласній бібліотеці для юнацтва відбулась презентація роману «Тренер» українського поета і виконавця, переможця всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» у жанрі пісенної лірики про кохання Володимира Шинкарука. Про що розповідає перший великий прозовий твір професора Житомирського державного університету імені Івана Франка, - далі. У творчому доробку поета і виконавця Володимира Шинкарука вже є збірки віршів і оповідань, пісенна лірика, а от роман він написав вперше.
Прозовий твір, що отримав назву «Тренер», базується на особистих спогадах автора та на важливих подіях вітчизняної історії, в яку майстерно вплетені долі головних героїв. В основі роману – хвилююча розповідь про улюблену гру мільйонів – футбол, а також про війну і мир, мужність і самовідданість, добро і зло. Книга розрахована на широке  коло читачів.
Володимир Шинкарук – професор ЖДУ ім.І.Франка: «Я хвилююся, як першокласник, це перша презентація. Я цей роман писав і для дорослих і для дітей. У ньому матеріалізовані  мої  дитячі і юнацькі спогади. І звичайно тут є  історичне підґрунтя…»
Перша презентація нового видання Володимира Шинкарука відбулася в обласній бібліотеці для юнацтва. Її директор Надія Семенюк напередодні вже  прочитала твір і була вражена розповіддю про матч смерті та реалістичним зображенням подій історичного минулого.
Надія Семенюк – директор обласної бібліотеки для юнацтва: «Слова його вразили, тому що він показав у своєму творі, як насправді і що в ті роки відбувалося. Навіть якщо людина хвора, безсила, вона збирає всю свою силу і енергію щоб відстояти свою позицію…»
У бібліотеці Володимир Шинкарук презентував нову книгу із своєю постійною супутницею-гітарою. У його подальших планах – велика презентація роману за участю відомих спортсменів і письменників.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...