• Головна
  • Радіоведучі із Житомира провели рекордний радіоефір та поділились враженнями
Фото
09:10, 27 серпня 2015 р.

Радіоведучі із Житомира провели рекордний радіоефір та поділились враженнями

Фото

17-20 серпня 2015 року на радіо S.R.A.K.A (Sвоє Rадіо Aндрія KузьменкА) пройшов рекордний радіомарафон. Друзі співака, радіоведучі Юлія Карпова та Дмитро Єгоров встановили національний і побили попередній світовий рекорд у категорії найдовший радіомарафон на онлайн-радіостанції, який належав туркам, – 52 години. Тривалість ефіру українців склала 58 годин 40 хвилин.

Після цього ведучий Дмитро Єгоров пробув в ефірі самостійно ще 6 годин і 20 хвилин. Загалом ефір тривав 65 годин. Метою було перевершити попередній рекорд, встановлений «Русским Радио Россия» (60 годин), незважаючи навіть на те, що радіостанції знаходяться в різних категоріях (онлайн- та FM-станція).

Ефір відвідали батьки, близькі та родичі Кузьми Скрябіна, музиканти гурту «Скрябін», Віктор Бронюк, Марія Бурмака, Олег Лапоногов, Фагот, Ірина Білик, Віктор Павлік, «Дзідзьо», «Пающіє Труси» та багато інших.

Юлія Карпова: «Андрій колись хотів, аби про радіо S.R.A.K.A почули всі. Все так і вийшло, оскільки під час ефіру нам писали і телефонували звідусюди, нас підтримували США, Канада, Албанія, Польща, Чехія, Японія, багато інших країн, і навіть Росія. Це був не радіомарафон, а інтернаціональний марафон фантастичної людської підтримки. Ми зуміли встановити в Україні новий національний та світовий рекорди. Це наш подарунок для сім’ї Андрія — ми здійснили один із його найсміливіших планів, ми горді, що це сталось в Україні».

Дмитро Єгоров: «Ми розуміли, що рекорд все одно залишиться у росіян, проте нам було важливо показати, що ми можемо більше, що довше пробудемо в ефірі. Я розумів заради кого все робиться, і заради чого! Тим паче, за перші два дні ефіру стільки людей приєдналося до того марафону і стільки підтримки ми отримували, шо в один момент я просто сказав собі: “Чувак, ти не маєш права здатись!”

Ілля Ламбріно, координатор Національного Реєстру рекордів України: «Насамперед варто відзначити, що будь-який рекорд на витривалість дається дуже тяжко як для учасників, так і для організаторів і експертів. Радіомарафон пам'яті Андрія Кузьменка був не таким, як усі інші. Атмосфера, люди, друзі і знайомі співака надихали наших рекордсменів. В результаті ми маємо Національний рекорд вражаючого тандему радіоведучих. Також був встановлений світовий рекорд серед онлайн-радіостанцій, і лишилось дочекатись відповіді від Книги Рекордів Гіннесса. Хотілось би привітати від імені Національного Реєстру рекордів Юлю та Дмитра з цим величезним досягненням, та побажати їм натхнення в роботі і творчості! Вони зробили велику справу!»

Радіоведучі із Житомира провели рекордний радіоефір та поділились враженнями (фото) - фото 1Радіоведучі із Житомира провели рекордний радіоефір та поділились враженнями (фото) - фото 1Радіоведучі із Житомира провели рекордний радіоефір та поділились враженнями (фото) - фото 1HKpKH1zh_6YIMG_2287Радіоведучі із Житомира провели рекордний радіоефір та поділились враженнями (фото) - фото 1Радіоведучі із Житомира провели рекордний радіоефір та поділились враженнями (фото) - фото 1

Радіоведучі із Житомира провели рекордний радіоефір та поділились враженнями, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #радіоведучі #Кузьма #Скрябін #ефір #рекорд #"S.R.A.K.A" #юлія карпова #дмитро єгоров
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...