• Головна
  • Як відкрити приватне охоронне підприємство та отримати ліцензію
16:28, 31 серпня 2015 р.

Як відкрити приватне охоронне підприємство та отримати ліцензію

Ліцензія на охорону дає підприємству змогу на законних умовах почати діяльність, спрямовану на організацію та фактичне здійснення заходів, ціллю яких є продаж послуг, пов’язаних з охороною громадян та їх майна. Охоронна діяльність об'єктом якої є фізична особа, припускає під собою здійснення певного переліку охоронних заходів, спрямованих на забезпечення особистої безпеки та життєдіяльності особи або групи осіб.

Відбувається це шляхом запобігання дій, що носять відверто протиправний характер. Ліцензія на охорону майна дає право співробітнику охоронної агенції повною мірою забезпечити такі право громадянина, як наприклад недоторканність та цілісність будівель, що належать власникові; прилеглих до будинку територій; транспортних засобів; приватної, умовно обмеженої ділянки водної поверхні; цінних паперів; сейфів з грошима – якого завгодно рухомого чи нерухомого майна. Більш детально це питання можливо розглянути на такому прикладі.

Що з того приводу каже Закон?

Ліцензія на охорону та охоронних заходів здійснюється, згідно з законом України, котрий окреслює найважливіші організаційно-правові принципи надання охоронних послуг.

Головною метою цього законодавчого акту є створення умов для:

  • Захисту приватного майна, охорони прав та інтересів фізичних та юридичних осіб, що є суб'єктами господарювання.
  • Забезпечення контролю за виконанням та якістю охоронних послуг, які надають спеціальні організації.
  • Вдосконалення та всебічного розвитку сфери послуг з охорони громадян України та їх власності.
Умови отримання ліцензії

Умови отримання ліцензії

До якого державного органу треба звернутися в разі, якщо вам необхідна ліцензія на охорону?

На допомогу підприємцю, котрий бажає відкрити в якості власної справи охоронну агенцію, приходять аж два органи державного регулювання. Це – Кабінет Міністрів України та центральний орган виконавчої влади у сфері охоронної діяльності. Строки в які можна отримати ліцензію для охоронної фірми, складає близько 20 робочих днів. Вдавшись до використання законних значно послуг юридичних фірм, цих термін можна скоротити.

Цей орган займається:

•        Затвердженням ліцензійних умов, котрих треба чітко дотримуватись, здійснюючи охоронну діяльність.
•        Здійсненням спостереження за дотриманням охоронними агенціями ліцензійних умов. Найчастіше це відбувається шляхом проведення перевірок (як запланованих так і позапланових).
•        Видачою та переоформленням ліцензій. Також цей орган виносить вердикт про визнання ліцензій на охорону недійсними.
•        Формуванням та веденням ліцензійного реєстру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...