• Головна
  • Вдалий виступ клубу спортивного танцю «Мрія» на «Кубку Древлянського краю»
11:15, 22 листопада 2011 р.

Вдалий виступ клубу спортивного танцю «Мрія» на «Кубку Древлянського краю»

13 листопада у Коростені в Будинку науки і техніки відбулися Всеукраїнські змагання з танцювального спорту „Кубок Древлянського краю”. Для участі у змаганнях до Коростеня завітали понад 350 танцювальних пар з чотирьох регіонів України, серед яких танцюристи з Києва, Чернівців, Рівного, Житомира, Бердичева, Баранівки та Білої Церкви. Місто Коростень представляли організатори змагань – Клуб спортивного танцю „Мрія” (керівник Ніколайчук Володимир), які виступили досить вдало. Так Конишев Кирило та Бондарчук Вікторія посіли І місце у категорії „Ювенали 1, Початківці, 4 танці”. Ярошовець Максим та Сьомушкіна Катерина стали другими у категорії „Ювенали 2, Е клас, 6 танців”. А пара Марков Владислав – Скуратівська Вікторія стали переможцями одразу у трьох категоріях: „Ювенали 1+2, Д клас, 8 танців”, „Ювенали 2, Європейська програма” та „Ювенали 2, Латиноамериканська програма”. Вітаємо переможців та маємо надію на ще кращий результат наступного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію