• Головна
  • На Житомирщині планують побудувати целюлозно-паперовий комбінат
10:48, 22 листопада 2011 р.

На Житомирщині планують побудувати целюлозно-паперовий комбінат

Австрійська компанія має намір побудувати на Житомирщині целюлозно-паперовий комбінат

З 10 по 13 листопада 2011 року делегація Житомирської області перебувала з робочим візитом у м. Відні Австрійської Республіки. Делегація взяла участь у презентації економічного потенціалу регіонів України у цій країні, організованій Палатою економіки Австрії за сприяння Посольства України в Австрійській Республіці.

В ході візиту члени делегації мали можливість презентувати представникам ділових кіл Австрії інвестиційний потенціал Житомирщини, розроблені інвестиційні пропозиції та провести з ними двосторонні переговори.

У ході переговорів були досягнуті домовленості щодо опрацювання можливості реалізації в області 10 проектів австрійських компаній, які працюють у сфері будівництва, деревообробки, житлово-комунального господарства, альтернативної електроенергетики, налагоджені експортних поставок, консалтингу, ресторанного бізнесу, туризму, видавничої діяльності.

З представником однієї з найбільш потужних австрійських компаній відбулось продовження переговорів, започаткованих у Києві під час форуму-презентації «Житомирщина інвестиційна». Обговорювалось впровадження на території області інвестиційного проекту з будівництва целюлозно-паперового комбінату кошторисною вартістю 1,2 млрд. євро.

Обговорення цього проекту відбувалось і під час зустрічі членів житомирської делегації з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Австрійській Республіці, в ході якої розглядались шляхи залучення вищезазначеної компанії до роботи на території області, а також організація візиту її представників до регіону з метою огляду запропонованих ділянок для впровадження проекту. Під час зустрічі також опрацьовувалось питання налагодження міжрегіонального співробітництва між Житомирщиною та одним із регіонів Австрії.

Домовленості, досягнуті в ході презентації, будуть опрацьовані профільними управліннями. Їх реалізація дасть можливість відродити малу гідроенергетику області, зменшити експорт необробленої деревини, замінивши її якісною продукцію з високим вмістом доданої вартості, впровадити сучасні рішення у сфері ЖКГ та сприяти вирішенню ряду інших важливих питань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...