• Головна
  • Бердичівські медики давали клятву Гіппократа
12:35, 22 листопада 2011 р.

Бердичівські медики давали клятву Гіппократа

У великій та дружній родині бердичівського медичного коледжу свято. Вже стало гарною традицією після Дня студента приймати у лави студентів, першокурсників, які тільки розпочали свій нелегкий шлях у медицині.
Тож 18 листопада зал міського Палацу культури імені Олексія Шабельника заповнився батьками, рідними та близькими першокурсників, які затамувавши хвилювання, очікували урочистої миті посвяти своїх студентів у справжні медики. Присутні щирими оплесками вітали молодих людей у білосніжних халатах, які з хвилюванням займали свої місця в залі, мабуть усвідомлюючи, відповідальність яку дає звання студента бердичівського медичного коледжу.
Професія медика – найважливіша і вимагає високого професіоналізму, великих зусиль та проявів людяності й гуманності. Головне – переконують старші колеги, - не зупинятись перед труднощами, які неодмінно виникнуть у роботі і йти вперед рятуючи людські життя. Навіть не зважаючи на невпевненість та тремтіння в руках, які саме вчаться тримати інструмент, студентам слід пам’ятати мить коли, вони урочисто повторювали слова клятви давньогрецького батька медицини Гіппократа і присягли допомагати людям. А здобути практичні знання допоможуть мудрі наставники та викладачі, які працюють в обох лікарнях та обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни.
Втім, допомога ближньому і порятунок життів у першокурсників ще попереду, а поки що на них чекають важкі роки навчання та настанови від викладачів. Адже саме завдяки якісній подачі знань випускникам медичного коледжу відкриті двері у будь-який медичний заклад країни.
Підкреслив це у своєму виступі й Володимир Петрович Клименюк, директор бердичівського медичного коледжу, який привітав у цей урочистий день своїх студентів. Він цитуючи Сократа, побажав майбутнім медикам прагнути до знань і шукати істину та зазначив, що не слід чекати вдячності за тепло та допомогу віддані людям, а воно все повернеться само сторицею в любові та повазі. Пан Клименюк бачить у молоді, що сидить в залі майбутнє країни, що сформується під час навчання, а знання, які вони безумовно отримають в коледжі стануть гарантом позитивного іміджу держави.
Підтвердили свої знання й нинішні студенти медичного закладу, які завоювали призові місця беручи участь в різноманітних олімпіадах та конкурсах. Призерів, які прославили бердичівський медичний коледж, того дня було нагороджено грамотами, кубками та преміями в розмірі 100 гривень. Долучився до гарних слів та вітань, а Іван Демусь, заступник міського голови, який традиційно привітав присутніх від імені міської влади та громадськості міста. Він нагадав присутнім, що коледж має гарну традицію, започатковану кілька років тому – посвята першокурсників. Звертаючись до студентів Іван Омелянович, зазначив, що приступаючи до занять Першого вересня, вони не мали почесного звання студентів. Лише після проходження курсу молодого бійця, коли їх знання закріпились і вони впевнились у виборі професії та пройшли церемонію урочистої посвяти, першокурсники нарешті стали справжніми студентами.
Щоб урочиста мить запам’яталась на довгі роки, студенти-старшокурсники підготували своїм молодшим колегам концерт. На якому жартома і всерйоз говорили про складнощі років навчання та нелегкі будні медичних працівників.

Бердичівські медики давали клятву Гіппократа, фото-1
Бердичівські медики давали клятву Гіппократа, фото-2
Бердичівські медики давали клятву Гіппократа, фото-3
Бердичівські медики давали клятву Гіппократа, фото-4
Бердичівські медики давали клятву Гіппократа, фото-5
Бердичівські медики давали клятву Гіппократа, фото-6
Бердичівські медики давали клятву Гіппократа, фото-7
Бердичівські медики давали клятву Гіппократа, фото-8
Бердичівські медики давали клятву Гіппократа, фото-9
Бердичівські медики давали клятву Гіппократа, фото-10
Бердичівські медики давали клятву Гіппократа, фото-11
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...