• Головна
  • У Житомирській області створили мультидисциплінарної групу, яка буде боротися з насильством у сім'ї
16:00, 22 листопада 2011 р.

У Житомирській області створили мультидисциплінарної групу, яка буде боротися з насильством у сім'ї

У Житомирській області відповідно до Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» введено примусову корекційну роботу з особами, що вчинили насильство в сім’ї.

Наказом начальника головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації затверджено обласну програму психологічної корекції поведінки осіб, які вчинили насильство в сім'ї.

Затверджено також склад обласної мультидисциплінарної групи, яка впроваджуватиме корекційні програми відносно осіб, які вчинили насильство в сім'ї. До складу групи увійшли соціальний педагог, соціальний психолог, лікар-психотерапевт, правознавець - всього 12 чоловік.

17 листопада 2011 року відбувся семінар-навчання для районних (міських) мультидисциплінарних груп по впровадженню корекційної програми на районному (міському) рівні для осіб, які вчинили насильство в сім'ї. Участь у семінарі взяли мультидисциплінарні групи Черняхівського, Чуднівського, Червоноармійського та Ружинського районів. Під час семінару районні (міські) мультидисциплінарні групи отримали консультаційну допомогу щодо різних аспектів перших кроків впровадження корекційних програм для осіб, які вчинили насильство в сім'ї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...