• Головна
  • У Житомирі пройде тренінг подолання бойової травми від Wounded Warrior Ukraine
11:02, 3 вересня 2015 р.

У Житомирі пройде тренінг подолання бойової травми від Wounded Warrior Ukraine

8 та 9 вересня у Житомирі відбудеться  тренінг подолання бойової травми від Wounded Warrior Ukraine. Цей унікальний тренінг відображає міжнародний досвід психологічної реабілітації військовослужбовців.

Місце проведення: м. Житомір, вул.Пушкінська, 27, гарнізонний Будинок офіцерів.

Початок: о 10:00

Навчальний тренер: Олег Гуковський - бодинаміст-практик, тренер Wounded Warrior Ukraine, голова Тернопільського обласної філії Української спілки психотерапевтів, член Європейської Психіатричної Асоціації (ЕРА), член Психологічної Кризової Служби. Співзасновник ГО “Центр психологічного розвитку “КОРА”.

Ко-тренер: Валерій Ільчук - боєць 2-ї штурмової роти 5-го окремого батальйону Добровольчого Українського корпусу ПС. Займав посаду заступника командира роти. Приймав участь у боях в районі Донецького аеропорту. Має медичну освіту. Інструктор з тактики, інтуітивної стрільби та прикладного рукопашного бою.

Колишній боєць 12-го батальйону територіальної оборони міста Києва Антон Мітрахов та боєць ДУК «Правий сектор» Валерій Ільчук.

 Тренінг створила Дітте Марчер, директор Bodynamic International, громадський діяч, правозахисник, данський тілесно-орієнтований психотерапевт із багаторічним стажем, співавтор методики для роботи з шоковою травмою та ПТСР. Впродовж 20 років співпрацювала як спеціаліст із розв'язання конфліктів з організацією «Лікарі без кордонів» на Близькому Сході, у країнах колишньої Югославії та Африки. Наразі заснувала у Данії реабілітаційну програму для військових, що потерпають від наслідків психологічних травм, отриманих під час бойових дій у гарячих точках планети.
Побудований на концепціях бодинаміки (данська школа тілесно-орієнтованої психотерапії) та діє за принципом “рівний-рівному” (Peer-to-Peer Support).
Результатом тренінгу стало формування спільноти активних та ресурсних данських ветеранів, які володіють навичками психологічної само та взаємопідтримки, та здатні допомогти іншим солдатам в ефективному поверненні до мирного життя. Детальніше про данську організацію тут: www.veteransandkinshipaid.com

#житомир #тренінг #ато #Wounded Warrior Ukraine #Валерій Ільчук #Олег Гуковський
Последние новости
Оголошення
live comments feed...