• Головна
  • Кримінально-виконавча інспекція управління Державної пенітенціарної служби України відзначила ювілей
11:35, 23 листопада 2011 р.

Кримінально-виконавча інспекція управління Державної пенітенціарної служби України відзначила ювілей

22 листопада в обласній філармонії відбулося урочисте святкування 10-річного ювілею кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області. На сьогодні це єдина структура, яка виконує покарання альтернативне позбавленню волі. Згідно чинного законодавства, на інспекцію покладені завдання виконання покарань у вигляді позбавлення прав обіймати визначені посади або займатися певною діяльністю, громадських та виправних робіт та здійснення контролю за поведінкою осіб, які відбувають покарання у вигляді випробування.
Участь у відзначенні ювілею кримінально-виконавчої інспекції взяли заступник голови обласної ради Михайло Чигир, народний депутат України Микола Рудченко, секретар міської ради Наталія Леонченко, керуючий справми Житомирської міськвиконкому, голова міської спостережної комісії Петро Кудряшов, старший помічник прокурора Житомирської області з нагляду за дотриманням законів та виконанням судових рішень у кримінальних справах, молодший радник юстиції Сергій Філь, начальник відділу організаційно-правової та кадрової роботи обласного Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Віра Гумінська, голова благодійної організації «Центру „Прорив-Перемога”» Наталія Остапчук, президент Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» Анатолій Євдощук, виконавчий директор Всеукраїнського благодійного фонду «Оазис життя» Михайло Маринець.
«У нинішніх умовах кримінально-виконавча інспекція управління Державної пенітенціарної служби України ставить перед собою багато завдань, – каже начальник управління, генерал-майор внутрішньої служби Віктор Мошківський. – Це проведення постійної роботи щодо неухильного дотриманням обмежень та зобов’язань, встановлених рішеннями судів, поліпшення взаємодії з органами внутрішніх справ із питань профілактики вчинення повторних злочинів, проведення спільної виховної роботи з центрами і соціальними службами для сім’ї, дітей та молоді з неповнолітніми та особами молодіжного віку. Сьогодні серед осіб, які перебувають на обліку, таких половина. Колектив інспекції молодий. Із загальної кількості працівників дві треті працівників – це люди віком до 31-го року. А цій когорті ведуча роль належить жінкам», – відзначив Віктор Віталійович.
Він подякував за плідну співпрацю Житомирській обласній адміністрації, обласній раді, безпосереднім комісіям, колегам-правоохоронцям, центрам соціальних служб, а також священикам української православної церкви, які у цьому році вперше долучилися до спільної роботи з обліковими інспекціями. «Маю надію, що і на цій нелегкій ниві, їхня робота буде такою ж ефективною, як і в місцях позбавлення волі», – зауважив Віктор Мошківський.
Особливу вдячність начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області висловив ветеранам кримінально-виконавчої інспекції, які своїм особистим прикладом показували співробітникам, як необхідно працювати, ділилися з ними своїми знаннями та досвідом. Від імені колегії управління Віктор Мошківський привітав усіх співробітників та ветеранів кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області з професійним святом.
З вітаннями, відзнаками і подарунками від облдержадміністрації та обласної ради звернувся до колективу кримінально-виконавчої інспекції заступник голови обласної ради Михайло Чигир. Він побажав працівникам натхнення, успіхів і взаєморозуміння у їхній потрібній суспільству роботі. Начальник управління ДПС України в Житомирській області Віктора Мошківського та провідного спеціаліста сектору кримінально-виконавчої інспекції Олега Чорновола Михайло Чигир нагородив подяками і годинниками.
У своєму вітальному слові президент Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» Анатолій Євдощук відзначив успішні результати співпраці «АСЕТ» із кримінально-виконавчою інспекцією і сказав: «Нам як представникам громадської організації дуже приємно, що у державних структурах є люди, які живуть тим, чим займаються, завжди допомагають у наших починаннях та залучають нас до спільної роботи. У кримінально-виконавчій інспекції багато таких людей. Їхня активність, творчий підхід до роботи, бажання творити добро заслуговують поваги».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...