• Головна
  • На Житомирщині відсвяткували 85-ти річчя видатного поета Михайла Клименка
12:15, 23 листопада 2011 р.

На Житомирщині відсвяткували 85-ти річчя видатного поета Михайла Клименка

Сьогодні важко уявити літературну Житомирщину без постаті Михайла Клименка. Багато сучасних поетів поліського краю називають себе учнями «клименківської» школи, серед них Михайло Пасічник, Василь Головецький, Володимир Шинкарук, Петро Білоус. 21 листопада літературна громадськість усієї області відзначила 85-річчя видатного поета, крім того вже традиційно відбулося вручення обласної премії імені Михайла Клименка.
Наталія Клименко, генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка: «Справжній поет завжди залишається поетом, яка б влада не була, який би уряд не був на пагорбах Києва. Він є поетом».
Творчість Михайла Клименка – це зразок поетичної майстерності для багатьох поетів, як молодих так і представників старшого покоління. Проте, на превеликий жаль, його творчість й досі залишається малодослідженою, на сьогодні ще не виданими є близько дев′яноста відсотків його творчого доробку. І справедливими є слова доньки поета Наталії Клименко про необхідність відкриття меморіальної дошки на будинку, де мешкав письменник.
Володимир Шинкарук, заслужений артист України: «Є люди, творчість яких з роками не забувається і не покривається павутиною, до таких людей належить і Михайло Клименко».
Цьогорічними лауреатами обласної премії імені Михайла Клименка за свої вагомі здобутки на теренах красного слова стали відомі письменники Житомирщини Василь Головецький та Іван Речець.
Василь Головецький, в.о. генерального директора Житомирської ОДТРК: «Клименко пройшов із великим благородством. Він для мене є не лише майстром слова, а він є людиною надзвичайно чистою, надзвичайно совісною».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...