• Головна
  • Дизайнерські візитки Тернопіль
12:47, 7 вересня 2015 р.

Дизайнерські візитки Тернопіль

У нашій друкарні Тернополя креативні візитки створюються із застосуванням матеріалів, непоширених ще повсюдно. Для створення екслюзивних візитних карток ми використовуємо метали, що імітують золото, срібло чи платину, наносимо зображення на найтонші пластикові прямокутники, друкуємо методом шовкографії на льоні, шовках і всіляких дизайнерських картонах.

Для додання вражаючих ефектів застосовуються різні види післядрукарської обробки. Конгревне тиснення, тиснення фольгою з використанням одного декількох кольорів, вибіркове покриття лаком, фігурна вирубка і обрізка кутів додають той неповторний шарм, який і створює оригінальні візитки Тернопіль. У підсумку наші кращі візитки займають почесні місця в візиточніцях представників ділового світу і світських левів.

Стильні, креативні та ексклюзивні візитки

Створюючи візитки, стильні носії інформації про свого власника, ми беремо до уваги не тільки фірмовий стиль його компанії, але і його переваги, характер, зовнішній вигляд і мети використання візитки. Так, металева візитна картка юної дами, що одержує класичну освіту, буде істотно відрізнятися від металевої ж візитки генерального директора сталеливарного заводу. Якщо в першому випадку можлива і різнобарвна заливка імітує золото металу різнокольоровими емалями і лаками, і створення ніжних візерунків методом лазерного гравіювання, то на візитці директора такий декор зовсім недоречний. Тут скоріше підійде нанесення логотипу підприємства або наскрізна вирубка в металевій пластині чітких геометричних орнаментів.

Оригінальні і красиві візитки Тернопіль, що нагадують банківські карти, виходять і з тонкого пластику - прозорого або кольорового. Зображення або текст наноситься на них практично вручну методом шовкографії, створюючи ефектні об'ємні букви, опуклі вензелі та логотипи. Не менш цікаво виглядає золота або срібна фарба на прозорому пластику в поєднанні з нетривіальним дизайном і мінімальним заповненням поля візитки.

Кращі оригінальні і красиві VIP візитки

Стильна візитка може бути зроблена з будь-якого матеріалу - металу, пластику, дерева, тканини, не кажучи про різних видах паперу та картону. При друку шовкографічним способом перед дизайнером, изготавливающим макет майбутньої візитки, відкривається діапазон можливостей, включаючи використання забарвлених дизайнерських паперів і картонів, фактурних приємних на дотик матеріалів і покриваність фарб, що створюють неординарні ефекти.

Дизайнерські ексклюзивні Тернопіль візитки здатні підтримувати на вищому рівні імідж свого власника. Вони кажуть про його статус, про матеріальне становище, а також свідчать про наявність смаку. Ми ж зі свого боку створюємо для наших клієнтів ексклюзивні проекти, що відповідають і технічним вимогам, і найсміливішим побажанням замовника.

Оголошення
live comments feed...