• Головна
  • Студенти Житомирського агроуніверситету висунули свою кандидатуру на посаду ректора
10:20, 9 вересня 2015 р.

Студенти Житомирського агроуніверситету висунули свою кандидатуру на посаду ректора

8 вересня у Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася конференція студентів, на якій, зокрема, студенти вишу визначилися з кандидатом на посаду ректора від студентства. Більше 150 делегатів конференції висловили свою довіру і висунули на цю посаду доктора економічних наук Олега Скидана.

Розгляду цього питання на конференції передувало опитування студентів університету. Відповідне відео звернення до студентів університету було розміщено у соціальних мережах, зокрема на сторінці профкому студентів та студентської ради ЖНАЕУ. При цьому було запропоновано висловити свою підтримку чи не підтримку кандидатури Скидана О.В. на посаду ректора ЖНАЕУ.

Участь у голосуванні протягом 27 серпня-8 вересня 2015 року взяли 865 осіб, з яких 91,8% або 794 особи підтримали цю кандидатуру.

Як стверджують в університеті, це перший в Україні прецедент, коли кандидат на посаду керівника вищого навчального закладу висувається не тільки викладачами, а й студентами.

Нагадаємо, що наказом Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 р. № 333-к «Про оголошення конкурсу на заміщення посади керівника вищого навчального закладу» оголошено конкурс на заміщення посади ректора Житомирського національного агроекологічного університету. Вибори відбудуться 15 жовтня 2015 року.

#житомир #агроуніверситет #олег скидан #студенти #ректор
Оголошення
live comments feed...