• Головна
  • Торговців з вулиці Житній ринок в Житомирі погрожують розігнати беркутом
10:00, 25 листопада 2011 р.

Торговців з вулиці Житній ринок в Житомирі погрожують розігнати беркутом

Продовжуються спроби міською влади Житомира з "благоустрою" території навколо Житнього ринку. Зараз влада виселяє торговців з вулиці Житній ринок. Останні, на відміну від квіткарів з Московської, готові піти добровільно. Але поки не готові їх нові торгові ряди на Даринку.

В четвер, 25 листопада, ініціативна група торговців прийшла в міськраду вимагати відстрочку на час, поки підготують торгові ряди. Заступник міського голови, який зараз виконує його обов'язки Микола Боровець пообіцяв, що якщо потрібно ще декілька днів - торговців не чіпатимуть. Але якщо більше - це їх проблема і вони навмисно затягують час. А начальник міського відділу торгівлі Світлана Рябошук запевняла навіть, що торгові місця дійсно готові.

Але насправді нові торгові місця дійсно ще не готові до кінця. В цьому переконався журналіст газети "20 хвилин", який побував на місці. Ось так вони виглядають зараз - потрібно як мінімум довстановлювати ролети і поставити дах над рядом. Да й самі місця потрібно облаштувати, а на це потрібен час.

Даринок - це фактично продовження відомого в житомирі Хлібного ринку.

Поки люди лишаються на своїх місцях, над дорогою з іншої сторони Торгового Центру. Багато хто з них торгує там вже багато років. Зараз же там почали будувати павільйони, схожі до тих, які стоять навпроти Торгового центру. І людей вирішили відселити.

Щоправда спочатку обіцяли дати можливість допрацювати до Нового Року. Адже багато пенсіонерів, які вимушені заробляти на шматок хліба, палнували дорозпродувати свій товар і взагалі піти з базару. Переходити кудись на нове місце вони вже не збираються взагалі і не хочуть, щоб залишки товару пропали, що цілком зрозуміло. Але торговців хочуть прибрати якнайшвидше - навіть погрожували нагнати беркут, який би швидко "вирішив" питання з переселенням.

Торговці не розуміють, чому такий поспіх - павільйони все рівно ще не готові, а робітникам, які їх будують вони не заважають. Люди надіялись заробити грошей трохи перед новим роком, але бояться, що на новому місці потрібен буде час, аби житомиряни звикли. Тепер же ініціативна група опинилась між двох вогнів, намагаючись відстрочити виселення у міськради і пришвидшити підготовку місць на новому майданчику.

До речі, за встановлення тих самих будок люди платили з власної кишені. Натомість вони отримають можливість арендувати місце з правом викупу. Вартість аренди місця - 600 гривень на місяць. Зараз, на вулиці Житній ринок вони щодня сплачують по 10 гривень за місце. А донедавна платили по 17 гривень в день. Кажуть, що в нових павільйонах вартість аренди становить 5000 грн на місяць і їх туди навіть не запрошували.

Торговці жаліються, що зараз виторг вже не той - велику частину прибутків забрали численні магазинчикв і секондхенди. юди сподіваються, що влада піде їм на зустріч.

Торговців з вулиці Житній ринок в Житомирі погрожують розігнати беркутом, фото-1
Торговців з вулиці Житній ринок в Житомирі погрожують розігнати беркутом, фото-2
Торговців з вулиці Житній ринок в Житомирі погрожують розігнати беркутом, фото-3
Торговців з вулиці Житній ринок в Житомирі погрожують розігнати беркутом, фото-4
Торговців з вулиці Житній ринок в Житомирі погрожують розігнати беркутом, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...