• Головна
  • На Житомирщині не дотримуються вимог користування зброєю
11:20, 25 листопада 2011 р.

На Житомирщині не дотримуються вимог користування зброєю

Овруцькою міжрайонною прокуратурою внесено подання за порушення законодавства про зброю.

Овруцькою міжрайонною прокуратурою у ході перевірки додержання вимог законодавства при поводженні зі зброєю виявлено низку порушень в Овруцькому та Народицькому райвідділах УМВС України в Житомирській області.

Під час вивчення особових справ власників зброї (у Народицькому районі на обліку перебуває 192 власники мисливської вогнепальної зброї, а в Овруцькому – 677) встановлено, що при перереєстрації зброї у документах не зазначено терміну продовження дії дозволів та не всі власники зброї дотримуються строків перереєстрації.

Крім того, у багатьох особових справах бракує документів, передбачених інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів.

У більшості матеріалах перевірки власника зброї відсутні довідки про наявність чи відсутність судимості, у деяких випадках - копії договорів страхування.

Встановлено, що особи, які притягувалися до адміністративної відповідальності через порушення громадського порядку, зловживання спиртними напоями та з інших причин, не мають перешкод у користуванні зброєю. Адже їхні «гріхи» в особистих справах не зафіксовані.
За результатами перевірок прокуратурою внесено подання в Овруцький та Народицький районні відділи УМВС України в Житомирській області про усунення порушень вимог законодавства про зброю та Кодексу України про адміністративні правопорушення при здійсненні контролю за додержанням законодавства при поводженні зі зброєю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...