• Головна
  • Влада хоче впорядкувати торгівлю в центральній частині міста
13:35, 25 листопада 2011 р.

Влада хоче впорядкувати торгівлю в центральній частині міста

24 листопада, понад два десятки житомирян звернулися до Житомирської міської ради із проханням вирішити проблему щодо переміщення їх торгових палаток із центральної частини міста (вул. Житній ринок,1) у спеціально організовані для торгівлі місця. Люди погоджуються перейти на нові місця, але тільки разом, у вибраний ними торговельний майданчик із належними умовами.

Як запевняє начальник відділу торгівлі, громадського харчування та сфери послуг Світлана Рабошук, вільних торгових місць у Житомирі вистачає. Нині ж вирішується питання щодо повного переміщення всіх торгуючих із центральної частини міста до спеціальних торговельних майданчиків та інших вільних місць. Частина торгуючих уже перейшли і працюють у більш комфортних умовах.

За словами самих власників торговельних майданчиків, готовність нових місць залежить від бажання торгуючих здійснювати свою діяльність в належних на те умовах, а не вулицях, у тому числі і проїжджій частині.

Нагадаємо, з метою впорядкування торгівлі в центральній частині міста, створення належних умов з дотриманням відповідних санітарних норм для торгівлі живими квітами, враховуючи звернення громадян та на підставі рекомендації постійної комісії міської ради з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі 12 травня 2011 року рішенням виконавчого комітету міської ради  №338 скасовано дозвіл на розміщення тимчасових торговельних місць у центрі міста за адресами майдан Перемоги,1;  вул. Івана Кочерги, 3-а, Житній ринок, 1. Адже ті вже упродовж кількох років знаходились у непристосованих для торгівлі умовах та заважали безпеці на дорозі як для пішоходів, так і для водіїв.

Від мешканців міста, як покупців, так і підприємців, що працюють на  встановлених місцях (ринках, комплексах), надходять скарги, звернення щодо наведення порядку, особливо в центральній частині міста та припинення несанкціонованої торгівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...