• Головна
  • Роботодавці Житомирщини сплатили 2,7 млрд. грн єдиного внеску на державне соцстрахування
16:25, 10 вересня 2015 р.

Роботодавці Житомирщини сплатили 2,7 млрд. грн єдиного внеску на державне соцстрахування

Протягом січня – серпня 2015 року забезпечено надходження єдиного внеску на суму  2,7 млрд. грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року додаткові надходження становлять 326,7 млн. грн.., тобто на 14 % більше.

Про це інформує сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

Нагадуємо, що Законом України від 8 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», із змінами та доповненнями, встановлено обов’язок роботодавців під час кожної виплати заробітної плати, на суми якої нараховується єдиний внесок, одночасно з видачею зазначених сум сплачувати нарахований на ці виплати ЄСВ у розмірі, встановленому для таких платників (авансові платежі).

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного страхування.

#житомирщина #соцстрахування #єдиний внесок #роботодавці
Последние новости
Оголошення
live comments feed...