• Головна
  • В Олевську відкрито соціальну аптеку для малозабезпечених верст населення
17:10, 25 листопада 2011 р.

В Олевську відкрито соціальну аптеку для малозабезпечених верст населення

В приміщенні Олевської центральної районної лікарні відбулося відкриття соціальної аптеки для малозабезпечених верств населення, пенсіонерів, ветеранів війни та праці.

Товариство «Первоцвіт – фарм» вже чотири роки працює в аптечній мережі на теренах області і три з них втілює у життя соціальний проект щодо забезпечення медикаментами малозабезпечені верстви населення, пенсіонерів, ветеранів, інвалідів. В Олевському районі це перша соціальна аптеки тому на її відкриття прибули керівники району, міста і громадськість.

Головне те, що ціни у соціальній аптеці на 20 відсотків нижчі ніж в інших аптечних мережах, оскільки головний принцип керівників товариства « Первоцвіт – фарм» якість і доступність ліків для людей.

Це вже шоста соціальна аптека яка відкрита товариством в області. Прерогатива цих аптек в тому що ціни на всі ліки тут встановлюються від виробника продукції без жодних торгівельних надбавок які деколи сягають до 40 відсотків. В перспективі «Первоцвіт- фарм» планує розширювати соціальну аптечну мережу і в інших районах і селищах області.

Всім присутнім ветеранам війни і праці, інвалідам товариство «Первоцвіт- фарм» вручило аптечки з медикаментами. Весь наявний асортимент ліків в аптеці ветерани, інваліди зможуть тепер замовляти по телефону й очікувати безкоштовну доставку їх цього ж дня до власної домівки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...