• Головна
  • Ректор Житомирського університету взяв участь у Міжнародному Східному економічному Форумі
09:54, 15 вересня 2015 р.

Ректор Житомирського університету взяв участь у Міжнародному Східному економічному Форумі

На запрошення ректора Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ професор Антоні Дембінськи та Бургомістра Томашова Любельського (Республіка Польща) ректор ЖДУ імені Івана Франка професор Петро Саух взяв участь у Першому Міжнародному Східному економічному Форумі місцевого самоврядування, який відбувся 12–13 вересня 2015 року в Томашові Любельському.

Як повідомили в прес-центрі університету, у роботі Форуму взяли участь мери міст України і Польщі, представники бізнесу та ректори університетів обох країн.

Метою Форуму було визначення стратегії співпраці місцевого самоврядування з науковим сектором Східноєвропейської мережі університетів та бізнесом.

Ректор ЖДУ ім. І. Франка професор Петро Саух виступив на Форумі з доповіддю «Інноваційні пропозиції Житомирського державного університету імені Івана Франка» та дав інтерв’ю для Люблінського телебачення. Варто зауважити, що особливу зацікавленість учасники Форуму проявили щодо пропозиції ЖДУ ім. І. Франка по програмі фітоіндикації «Simargl» та «Методу оцінки чисельності перифітонних найпростіших за відносною чисельністю їх стадій розселення», які мають перспективу реалізації в контексті «Транскордонного Біосферного Резервату» Розточчя.

Форум окреслив конкретні кроки по співробітництву органів самоврядування, науки, освіти та бізнесу з метою спільного розвитку регіонів, розташованих по обидві сторони кордону.

 

#житомир #жду франка #саух #економічний форум #польща #люблін
Оголошення
live comments feed...