![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:29, 17 вересня 2015 р.
За неочищені викиди Брусилівський маслозавод заплатить чималий штраф
Прокуратурою Брусилівського району, за результатами розгляду звернення представників територіальної громади, в інтересах Брусилівської селищної ради та Державної екологічної інспекції в області, заявлено позов до ТОВ «Брусилівський маслозавод» про стягнення заподіяної державі шкоди на суму понад 1,1 млн грн.
Установлено, що товариством, у порушення вимог природоохоронного законодавства при поводженні з відходами виробництва, внаслідок скиду неочищених вод забруднено майже 1 га землі, що відноситься до земель запасу смт. Брусилів.
Зокрема, за результатами проведених лабораторних досліджень, у пробах грунту виявлено значне перевищення вмісту важких металів та інших речовин, порівняно з природним фоном.
За проведеними спеціалістами Держекоінспекції розрахунками, неочищеними викидами завдано шкоди на суму понад 1, 1 млн грн.
Наразі заявлений прокуратурою району позов перебуває на розгляді у суді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
06:49, 24 липня
4
14:56, 15 липня
live comments feed...