• Головна
  • Бути чи не бути аеропорту в Житомирі
13:35, 30 листопада 2011 р.

Бути чи не бути аеропорту в Житомирі

29 листопада в облдержадміністрації відбулася нарада щодо подальшої долі підприємства „Аеропорт „Житомир”, яку провів заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк. У нараді взяли участь заступник Житомирського міського голови Микола Боровець, представники бюро технічної інвентаризації, управління Держкомзему в місті і області, власники споруд і будівель на території аеропорту.
Олександр Никитюк повідомив, що голова облдержадміністрації Сергій Рижук видав розпорядження, яким створено комісію щодо вивчення цього питання. Складною є ситуація із земельною площею, на якій перебувають споруди аеропорту. Ця земельна ділянка, на переконання Олександра Никитюка, має служити виключно для забезпечення діяльності аеропорту. На сьогодні будівлі і споруди, розташовані по вул. Авіаторів, 9 (адреса об’єкта), належать 7 власникам.
Позицію міськради з обговорюваного питання виклав заступник Житомирського міського голови Микола Боровець. Вона полягає у необхідності відновлення у місті діяльності аеропорту. „Ми чекаємо інвестора, готового продемонструвати реальний проект відродження цього підприємства”, - наголосив він.
Завершуючи обговорення, Олександр Никитюк наголосив, що потрібно визначити, як раніше експлуатувався аеропорт, і доручити управлінню Держкомзему в області вивчити питання і винести кінцеве рішення. Він також зауважив, що архітектору м. Житомира потрібно визначитися щодо включення проекту відновлення аеропорту в програму розвитку міста. „Питання складне, і наше завдання - підійти до його вирішення комплексно, врахувавши думки всіх власників. Головною має бути ідея створення аеропорту у Житомирі”, - зауважив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

ТОП новини
Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕО
УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ
У Житомирі двоповерхове приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн повернуть політехнічному університету в державну власність
ПРОКУРАТУРА
Рудий кіт Міккі із Житомира потрапив до Книги рекордів України, — ФОТО
РЕКОРД УКРАЇНИ
За збут психотропів та наркотичних засобів чоловіку на Житомирщині «світить» до 12 років позбавлення волі
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...