![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
Фото
11:02, 21 вересня 2015 р.
У Житомирі відзначили День тата
Фото
19 вересня, в суботу в рамках проекту « Мій тато – герой» відбулася святкова зустріч за участі родин учасників АТО, присвячена Дню Тата.
Захід ініційований ГО « ДемАльянс Допомога Житомир» за підтримки Управління у справах сім’ї молоді та спорту житомирської міської ради. Зустріч організована з метою зібрання діток житомирських учасників АТО і виготовлення подарунків для героїчних татусів. На діток чекав творчий майстер – клас зі створення креативної привітальної листівки, розмальовування гіпсових фігур, ігровий куточок та солодкі частування.
“ Зустріч пройшла у дуже теплій, сімейній атмосфері, творчий процес виготовлення подарунків захопив не лише діток, а й мене та інших мам. Такі заходи дають можливість відволіктися від негативних думок, буденних проблем. Кожній дитині була приділена увага з боку організаторів. Ми – мами, мали можливість поспілкуватися між собою, а дітки вдосталь награтися. Ми з радістю прийдемо ще якщо нас запросять” –говорить дружина пораненого бійця 95 бригади Анна.
“ Це один з тих заходів , які проходять дуже душевно. Приносять позитивні емоції як учасникам так і організаторам . Дитячий сміх, спілкування з дружинами Героїв. Доречі, свято відвідала родина де не лише тато учасник АТО, а й мама. Такі зустрічі потрібні для психологічного розвантаження, знайомства родин між собою та творчого і корисного проведення дозвілля діток. Захід був розрахований на годину, проте, тривала більше двох. Діти запитували матусь чи приведуть їх до нас завтра і чи ми ще запросимо їх на подібні зустрічі.” – коментує одна із організаторів Тетяна Докиль.
Наступна зустріч з родинами учасників АТО планується 14 жовтня - на День Захисника України. Організатори запрошують до співпраці ГО, підприємців та всіх небайдужих людей, які сприятимуть тому, щоб зустрічі ставали масштабнішими, запрошувати більшу кількість родин, в закупівлі творчих матеріалів і солодких частувань для діток. Контактна особа Тетяна Докиль (096)6967416
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:12, 21 липня
7
13:12, 21 липня
3
07:24, 17 липня
10:25, Сьогодні
live comments feed...