• Головна
  • У недільній школі при Свято-Михайлівському соборі відбувся день здоров’я
Фото
13:33, 21 вересня 2015 р.

У недільній школі при Свято-Михайлівському соборі відбувся день здоров’я

Фото

У неділю, 20 вересня, учні та викладачі Духовної недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира відзначили день здоров’я. Захід проходив на мальовничій місцевості українського Полісся - у селі Богданівка.

День здоров’я розпочався з молебню, який відслужив настоятель собору протоієрей Богдан Бойко. Усі присутні просили у Господа подати благословення на поїздку та гарний день. Після молебню отець Богдан звернувся до дітей, батьків та викладачів з повчальним словом.

По приїзду у Богданівку дітлахи прослухали курс техніки безпеки на природі і з натхненням почали відпочинок. Викладачі недільної школи підготували серію цікавих забав, щоб кожен знайшов собі заняття по душі і весело проводив час на свіжому повітрі.

Діти з захопленням грали у шахи, футбол, волейбол, каталися на гойдалках і брали участь у різноманітних естафетах. Поряд з активним відпочинком викладачі підготували для дітей і біблійні уроки, оскільки піклуватися треба не тільки про тіло, а й про душу.

У дні здоров’я брали участь близько 240 дітей. Напередодні, у суботу, ще 120 малят мали можливість активно і весело провести час на мальовничій природі.

#житомир #богданівка #недільна школа #богдан бойко,
Оголошення
live comments feed...