• Головна
  • У Житомирі побували спостерігачі ОБСЄ
Візит
11:02, 22 вересня 2015 р.

У Житомирі побували спостерігачі ОБСЄ

Візит
21 вересня Житомир відвідали представники місії спостерігачів за місцевими виборами в Україні Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини. Цього дня Хелена Латіо та Асгер Рустад зустрілися з в.о. міського голови Любов’ю Цимбалюк.
 
Іноземні гості поінформували про мету свого приїзду, що полягає у забезпеченні незалежного моніторингу процесу підготовки та проведення місцевих виборів в Україні, а також оцінці їх  відповідності зобов’язанням ОБСЄ та міжнародним стандартам. Про це інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
 
«Ми приїхали до Житомира та будемо тут працювати до завершення виборів у листопаді. Якщо буде другий тур, ми затримаємось.  У ході роботи ми зустрінемось з представниками влади, виборчих інституцій, а також з представниками засобів масової інформації та суспільних організацій. Напередодні виборів приїдуть ще біля 30 короткострокових спостерігачів, щоб спостерігати за перебігом виборів», - зазначила спостерігач з Фінляндії Хелена Латіо.
 
В свою чергу, Любов Цимбалюк наголосила, що міська влада буде всіляко сприяти представникам місії для того, аби забезпечити проведення демократичних виборів у Житомирі.
#житомир #обсє #спостерігачі #міськрада #цимбалюк
Последние новости
Оголошення
live comments feed...