![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
11:35, 1 грудня 2011 р.
Нова імпортна техніка невдовзі з’явиться у житомирських лісівників
Документи на три бульдозери та три екскаватори фірми Caterpillar в останній свій приїзд привіз голова Державного агентства лісових ресурсів Віктор Сівець.
Вже найближчим часом техніку отримають у лісгоспах і наступного року вона суттєво допоможе у будівництві лісових доріг. Свій внесок має зробити і обласна влада:
«Ми розмовляли з губернатором, ми даємо три комплекти техніки, це три бульдозери та три екскаватори, а обласна державна адміністрація каже, що буде така можливість придбати за рахунок обласного бюджету придбати сучасний віброкоток, який дозволить робити ці дороги набагато якісніше і швидше»
Один комплект, тобто, один екскаватор і один бульдозер, коштує 3 мільйони 800 тисяч гривень. Техніку отримають Городницький, Ємільчинський та Овруцький держлісгоспи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:12, 21 липня
7
13:12, 21 липня
3
07:24, 17 липня
10:25, Сьогодні
live comments feed...