• Головна
  • Фахівці КП «Житомирводоканал» приїхали з міжнародної виставки з перемогою
11:33, 23 вересня 2015 р.

Фахівці КП «Житомирводоканал» приїхали з міжнародної виставки з перемогою

На минулому тижні м.Кірвоград зібрав представників житлово-комунального комплексу України для участі у міжнародній спеціалізованій виставці "Вода. Тепло. Будинок" для обговорення проблем галузі, обміну досвідом та  вироблення  спільної стратегії роботи в умовах значного росту тарифів на житлово-комунальні послуги.  Про це повідомила прес-служба КП "Житомирводоканал".
 
Організаторами виставки виступили об’єднання галузевих асоціацій ЖКГ України – Асоціація «Укрводоканалекологія», Асоціаціія «Укртеплокомуненерго» та Асоціація управителів житла разом з Кіровоградською торгово-промисловою палатою.
 
У рамках заходу пройшли науково-практична конференція, засідання круглих столів, робочих груп асоціації «Укрводоканалекологія», консультацїї з потенційними інвесторами, закордонними експертами, зокрема з міжнародних фінансових установ.
 

За підсумками щорічного конкурсу на краще підприємство водопрповідно-каналізаційного господарства України, проведеного під час виставки, в номінації «Кращий зварник пластмасових трубопроводів» команда КП «Житомирводоканал» зайняла почесне перше місце.

#житомир #житомирводоканал #зварник #перемога #кіровоград
Оголошення
live comments feed...