• Головна
  • У Коростені фіналіст Х-фактор Нікіта Ломакін розповів про здоровий спосіб життя
Проект
12:10, 24 вересня 2015 р.

У Коростені фіналіст Х-фактор Нікіта Ломакін розповів про здоровий спосіб життя

Проект

Сьогодні, 24 вересня, до Коростеня завітав проект "Все здорово" із зірковим гостем фіналістом шоу Х фактор Нікітою Ломакіним.

З вересня 2015 року по березень 2016 року БФ «Форум соціальних ініціатив» планує відвідати до 100 міст України та охопити більш ніж 400 шкіл з соціальною програмою «Все здорово». Так, сьогодні в Коростені в рамках програми відбулась презентації проекту та лекція зіркового гостя про важливість дотримання здорового способу життя для досягнення професійного успіху та особистих звершень. Нікіта Ломакін зустрівся з учнями ЗОШ № 2 та №5. Артист закликав відмовитись від шкідливих звичок, а на підкріплення роздав присутнім буклети «7 правил здорового життя».

В рамках проекту у кожному місті проводиться благодійний концерт Нікіти Ломакіна. Коростень не став виключенням, і вже сьогодні ввечері відбудеться концерт молодого артиста. Частина коштів, зібраних з концертів, відомий виконавець передає до будинку-інтернату для дітей хворих ДЦП.

Довідково:

За даними соціологічних досліджень, тільки 3% школярів залишають стіни шкіл абсолютно здоровими. За останні 5 років на 41% збільшилася кількість учнівської молоді, віднесеної за станом здоров'я до спеціальної медичної групи. На 60% зросла кількість неповнолітніх, які вживають наркотики, курять, п'ють.

Ідея проекту: створення спільноти успішних школярів, які самі будуть популяризувати здоровий спосіб життя серед однолітків. Сторінку спільноти можна побачити за посиланням: http://vk.com/zdorovovse.

Популяризація проекту: залучення зіркових однолітків до лекцій в школах про здоровий спосіб життя. Реалізовуючи соціальні проекти для дітей, Форум соціальних ініціатив зіткнувся з тим, що зі старшокласниками дуже складно працювати. Проблема перехідного віку в тому, що рекомендації старших школярами не сприймаються. Саме тому благодійний фонд вирішив, що про здоров'я і шкідливі звички з дітьми повинні розмовляти їх однолітки. Тому, кожен рік фонд буде обирати юних зіркових кумирів, які і будуть спілкуватися зі школярами. Цього року послом проекту став 17-річний популярний виконавець Нікіта Ломакін

Проект вже підтримали молоді українські виконавці Нікіта Ломакін, Едуард Романюта, Олександр Борисенко, Вікторія Петрик.

#коростень #нікіта ломакін #все здорово #концерт #школа
Оголошення
live comments feed...