• Головна
  • У Житомирі можна завітати на виставку живопису лікаря Опрелянського
Виставка
15:35, 24 вересня 2015 р.

У Житомирі можна завітати на виставку живопису лікаря Опрелянського

Виставка

15 вересня в обласній науковій медичній бібліотеці відкрилася персональна ювілейна виставка художника-аматора Ігоря Опрелянського, який понад 20 років працює лікарем в ортопедичному відділенні Житомирської обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського. Про це повідомляє прес-служба УОЗ.

Дану експозицію розгорнуто з нагоди 50-річного ювілею   митця. Це вже його третя персональна виставка, де представлені картини з творчого доробку двох останніх років. На виставці представлено 35 робіт, написаних маслом в жанрі «реалістичний пейзаж» та «флористика».

Зі слів Ігоря Ростиславовича, по-справжньому він захопився живописом вже у зрілому віці, а тому всі таємниці мистецтва опановував самостійно.   Крім того, на виставці можна ознайомитися з фотороботами лікаря. Особливу увагу відвідувачів привертають знімки природи рідного краю. Шанувальників творчості митця вражає вміння автора відобразити красу довкілля. В його роботах відчувається справжня майстерність, творча індивідуальність та неймовірне розмаїття ракурсів.

Виставка триватиме до 12 жовтня.

#житомир #виставка #лікар #Опрелянський #живопис
Оголошення
live comments feed...