• Головна
  • Новий навчальний рік розпочався у Бердичівських артилеристів
15:21, 1 грудня 2011 р.

Новий навчальний рік розпочався у Бердичівських артилеристів

Новий навчальний рік урочисто зустріли у 26-ій Бердичівській артилерійській бригаді. Вище командування визначило його Роком командира-лідера та фізичної підготовки і спорту. Привітати із початком нового навчального сезону до частини прийшли представники міської та районної влади, начальник ракетних військ та артилерії 8-го армійського корпусу Валерій Марцеха та інші гості. Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Хочеться побажати молоді здоров’я, успіхів у навчанні. Ми переконані, що результати навчання будуть високими завдяки мудрому командуванню, матеріально-технічній базі, досвіду офіцерського складу і бажанню молоді.»

На сьогоднішній день 26-та артбригада є найкращим артилерійським з’єднанням України, зазначив у вітальному слові Валерій Марцеха. Перехідний прапор Житомирської обласної державної адміністрації наразі знаходиться тут, у частині. І це вже стало традиційним для особового складу бригади. На новий навчальний рік заплановано багато заходів, каже командир артилерійської бригади Андрій Маліновський. Для командирів та сержантів збільшено час на самостійну професійну підготовку, також на фізичну підготовку військових виділено більше часу. Завдяки міській владі, особовий склад бригади зможе відвідувати плавальний басейн.

Андрій Маліновський, командир 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: «За сприяння райдержадміністрації, з 19-гго грудня ми хочемо розпочати турнір з футболу. У ньому візьмуть участь команди 26-ої БАБ, батальйону РЕБ і футбольні команди міста та району.» Усі старання військовослужбовців не зникнуть безслідно, каже командир бригади Андрій Маліновський. Наприкінці навчального року буде підсумкова перевірка офіцерів, прапорщиків та солдатів частини.

Андрій Маліновський, командир 26-ої Бердичівської артилерійської бригади: «Перш за все, буде визначено рівень професійної підготовки офіцерів і сержантів. Також будуть проведені контрольні заняття з фізичної підготовки. Буде визначено рівень наших досягнень у цьому напрямку.» Ознаменувався початок нового 2012-го навчального року урочистим маршем всього особового складу артбригади.

Новий навчальний рік розпочався у Бердичівських артилеристів, фото-1
Новий навчальний рік розпочався у Бердичівських артилеристів, фото-2
Новий навчальний рік розпочався у Бердичівських артилеристів, фото-3
Новий навчальний рік розпочався у Бердичівських артилеристів, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...