• Головна
  • Житомирська область в пятірці областей, де найважче вести бізнес
16:00, 1 грудня 2011 р.

Житомирська область в пятірці областей, де найважче вести бізнес

Нещодавно фондом «Ефективне управління» за підтримки Світового економічного форуму, було проведено дослідження конкурентоспроможності різних українських регіонів.

Оцінений регіонів країни проводилася з використанням 12-ти зовсім різних критеріїв, а саме: рівень вищої освіти, стан охорони здоров'я, розвиненість інфраструктури, на якому рівні знаходиться розвиток бізнесу і т.п., повідомляє "Репортер Житомира" з посиланням на інтернет-видання  "Дело".

Згідно з результатами проведеного дослідження, беззаперечним переможцем стала українська столиця. Аутсайдер - Херсонська область. А, п'ятірка переможців виглядає так: м. Київ, Дніпропетровська, Харківська, Київська та Донецька області.

Високий рівень конкурентоспроможності був зафіксований в Запорізькій і Одеській областях, а також у місті Севастополі. До числа лідерів можна віднести і Полтавську область.

У п'ятірку гірших, крім Херсонської, потрапили Житомирська, Тернопільська, а також Чернігівська і Кіровоградська області.Крім встановлення місць з найкращими умовами для ведення бізнесу, також були виявлені основні причини, які негативно впливають на організацію бізнес-проектів в Україні. Так ось, найголовнішими проблемними місцями для ведення бізнесу стали: рівень корупції, а також несприятлива податкова політика та відсутність стабільної політичної ситуації в державі в цілому.Нагадаємо, що Україна посідає 152-е місце в світі за рівнем сприятливого ділового середовища. Перед Україною знаходиться Ліберія, а за Україною - Болівія. Ось така не зовсім весела у Україні «ділова» компанія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...