• Головна
  • Землі для учасників АТО можна побачитити на карті Житомирщини
09:52, 28 вересня 2015 р.

Землі для учасників АТО можна побачитити на карті Житомирщини

Головним управлінням держгеокадастру в Житомирській області  визначено205 масивів земель державної та комунальної власності для учасників антитерористичної операції. Загальна площа всіх ділянок 2364 га, з них 62 земельних масивів розташовані на території населених пунктів та 143 земельних масивів - за межами населених пунктів.

 Графічні матеріали та інформацію щодо зарезервованих земель для учасників антитерористичної операції можна переглянути за посиланням.

 «Процедура отримання земельних ділянок в нашій області є максимально відкритою та прозорою. Ось реальний приклад: військовослужбовці можуть переглянути зарезервовані  площі через Інтернет. Згідно з чинним законодавством, землю отримають всі учасника АТО. Тому, якщо цієї землі буде замало, ми виділимо додаткові площі», - сказав голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський.

 ДОВІДКОВО:

Учасники АТО можуть отримувати ділянки з земель державної власності (в межах  областей) або комунальної власності (в межах населених пунктів) у таких розмірах:

  • для ведення фермерського або особистого селянського господарства - до 2 га;
  •  для ведення садівництва - до 0, 12 га;
  •  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) – до 0,25 га у селах, до 0,15 га – у селищах та до 0,10 га – у містах;
  • для індивідуального дачного будівництва – до 0, 10 га;
  • для будівництва індивідуальних гаражів – до 0, 01 га.

 Учасники АТО, зацікавлені в одержанні земельних ділянок у власність, подають до органу виконавчої влади або місцевого самоврядування за місцезнаходженням ділянки (до сільських, селищних, міських рад – для отримання ділянок з земель комунальної власності; до районних держадміністрацій – для отримання ділянок з земель державної власності) такі документи:

  • клопотання довільної форми (у ньому визначається розміри та цільове призначення ділянки);
  • документ, що підтверджує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #землі #ато
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...