• Головна
  • Житомирський студент політеху став дипломантом фестивалю «Червона рута»
Фото
15:49, 28 вересня 2015 р.

Житомирський студент політеху став дипломантом фестивалю «Червона рута»

Фото

З 18 по 20 вересня Маріуполь приймав Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута – 2015», на якому Житомирщину представляв Артур Корніюк.

Це право він здобув під час попереднього відбору, що проходив у рамках фестивалю в Житомирі в листопаді 2014 року. Тоді у фінал пройшли ще троє виконавців та колектив із Житомирської області, але через фінасові труднощі та ситуацію в прифронтовому Маріуполі, на фестиваль вони не поїхали, повідомляє прес-служба Житомирського державного технологічного університету.

Артур Корніюк родом із Закарпаття, школу закінчив на Вінничині, а навчається в Житомирському державному технологічному університеті, учасник вокального ансамблю «Акорд» (керівник Голуб Л.М.).

Хлопець має власний гурт «ORION», з яким дає концерти, а також виступає під час університетських святкових заходів. Артур навчається на факультеті інформаційно-комп’ютерних технологій, група РА-16. Відзначає, що поїхати на конкурс зміг завдяки фінансовій підтримці керівництва ЖДТУ.

На фестиваль Корніюк підготував 3 пісні – «За Україну», «Єдина» і пісню «Дивак», яка вирізняється своєю оригінальністю. Журі відзначило виконавця за розкриття патрітичної тематики, а у номінації «Акустична музика» студент ЖДТУ Артур Корніюк став дипломантом.

Хлопець після повернення із конкурсу приймав вітання від друзів та одногрупників, а також подальших успіхів йому особисто побажав ректор Житомирського державного технологічного університету Петро Мельничук.

Керівництво університету, студентська громада в особі голови студентської профспілки Савіцького В.В. та завідуючого центром культури Колядюка С.В. ще раз вітають Артура Корніюка з перемогою і докладуть ще більших зусиль, аби життя студентів ЖДТУ було цікавим, творчим, більш змістовним у суспільно-культурному напрямку.

#житомир #Артур Корніюк #ждту #червона рута #диплом
Оголошення
live comments feed...