• Головна
  • Учні Житомирської міської гімназії № 3 зібрали для бійців АТО чотириста літрів питної води
13:47, 29 вересня 2015 р.

Учні Житомирської міської гімназії № 3 зібрали для бійців АТО чотириста літрів питної води

Блокноти, папір, ручки, листи і 400 літрів питної води 29 вересня житомирським волонтерам передали учні, батьки та вчителі Житомирської міської гімназії № 3. Найближчим часом цю допомогу волонтери передадуть українським бійцям в зону проведення антитерористичної операції.

За словами житомирського волонтер Олега Бойка, житомиряни допомагають не лише військовим у Житомирі, а й по всій Україні. Залежно від потреб підрозділів допомогу розподіляють.

– Зібрану питну воду, листи бійцям передамо на схід для підрозділів 95-ї, 30-ї і 28-ї бригад. Папір – у медроту, бо там це найбільша потреба і багато поранених, а блокноти, ручки передамо на фронт, – повідомив волонтер.

Голова Шкільного парламенту, учениця 11-Б класу міської гімназії Ірина Стасюкевич вважає, що допомагати українським бійцям на сході України – це невід’ємний обов’язок кожного громадянина України.

«Ми спілкуємося з представниками 95-ї бригади і враховуємо їхні потреби. Зараз для наших військових елементарна потреба № 1 – це вода, – розповіла Ірина Стасюкевич. – Крім цього, ми написали нашим бійцям листи підтримки і зібрали книжки, художню літературу, щоб вони могли трохи відволіктися. Нам важливо, щоб військові розуміли, що ми за них хвилюємося, адже саме вони намагаються стримати ворогів, і завдяки ним у нашому рідному місті, ми живемо під мирним небом».

За словами дівчини, учні гімназії також беруть участь в акції, під час якої збирають кришечки з-під пластикових пляшок для виготовлення протезів пораненим бійцям в зоні АТО.

«Наша гімназія вже не вперше долучається до таких акцій, – розповідає директор навчального закладу Марія Дорошенко. – І під час чергової акції «Жива вода», до якої долучилися абсолютно всі класи, спільними силами упродовж тижня ми зібрали чотириста літрів питної води».

Нагадаємо, 1 жовтня о 14:00 год. у Житомирському військовому госпіталі для військових учні гімназії влаштують концерт, на який запрошують усіх бажаючих і представників ЗМІ.

1(6)2(1)3(1)

#житомир #гімназія №3 #допомога #ато #олег бойко
Последние новости
Оголошення
live comments feed...