• Головна
  • Експерти назавали програму соціально-економічного розвитку Житомира однією з найгірших
09:53, 30 вересня 2015 р.

Експерти назавали програму соціально-економічного розвитку Житомира однією з найгірших

Програма соціально-економічного розвитку Житомира – одна з найгірших в Україні. Вона гальмує розвиток міста та не враховує довгострокові плани розвитку обласного центру. До таких результатів дійшли експерти Центру політичних студій та аналітики, які детально вивчили практики всіх обласних центрів України.

«В ідеалі ПСЕР (програма соціально-економічного розвитку) має бути синхронізована з довгостроковою Стратегією розвитку міста, - наголошує Володимир Тарнай, експерт Центру політичних студій та аналітики. – Стратегія і ПСЕР мають бути двома складовими одного цілого – сталого розвитку міста в довго- та коротко-строковій перспективі. У випадку з Житомиром, ПСЕР не тільки не виконує своїх функцій, а й гальмує масштабні цілі Стратегії».

ПСЕР – ключовий документ, який визначає розвиток міста в короткостроковій перспективі. В ідеалі ПСЕР створює умови для забезпечення сталого розвитку міста, підвищує ефективність використання його внутрішнього потенціалу та сприяє розв’язанню соціально-економічних проблем.

Аналіз програм соціально-економічного розвитку обласних центрів був проведений Центром політичних студій та аналітики за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. У рамках проекту “Підвищення поінформованості громадськості про місцеві бюджети в Україні» протягом лютого-вересня 2015 року проводилися такі активності: моніторинг близько 60 офіційних вебсайтів місцевого самоврядування, розсилка більше 60 запитів, збір, систематизація та аналіз стратегії розвитку обласних центрів та звітів з їх виконання за 2012-2015 років.

#житомир #програма розвитку #експерти #Володимир Тарнай #Центр політичних студій та аналітики
Последние новости
Оголошення
live comments feed...