• Головна
  • У Житомирі відзначать кращих педагогів
Церемонія
14:21, 30 вересня 2015 р.

У Житомирі відзначать кращих педагогів

Церемонія

1 жовтня 2015 року, об 11.00 годині у приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера відбудуться урочисті збори з нагоди Дня працівників освіти.

 На урочистостях будуть присутні голова Житомирської обласної адміністрації Сергій Машковський та голова обласної ради Віталій Француз.

Нагадаємо, що 11 вересня 2015 року у рамках відзначення 1131 річниці від дня заснування міста Житомира  у Житомирському українському академічному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги  відбулося нагородження  переможців загальноміського конкурсу-рейтингу популярності та здобутків «Гордість міста», серед інших відзначили номінацію "Вчитель року". Попатенко Неля Станіславівна - вчитель української мови та літератури Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. Нагороджена  Подячним дипломом ліги українських меценатів Міністерства освіти і науки України, премією Юлії Тимошенко 2014р., а також Подячним дипломом Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Підготувала учнів-переможців міських, обласних та Всеукраїнських етапів олімпіади з української мови.

#житомир #день працівника освіти #церемонія #нагородження #машковський #філармонія
Оголошення
live comments feed...