• Головна
  • На Житомирщині державний підприємець хотів «відмити» півтора мільйони гривень
16:17, 30 вересня 2015 р.

На Житомирщині державний підприємець хотів «відмити» півтора мільйони гривень

Як повідомляють у відділі боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Житомирській області, за матеріалами відділу розпочато кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191, ч.1 ст. 209  Кримінального Кодексу України за фактом вчинення службовими особами державного підприємства розтрати коштів в сумі понад 1,5 млн. грн., відмивання незаконних грошей.

Встановлено, що протягом 2015 року службовими особами державного підприємства у ході виконання робіт за кошти державного бюджету, закуплені комплектуючі за завищеною на понад 1,5 млн. грн. ціною у приватної фірми ТОВ «А». Посадові особи фірми, в свою чергу, з метою приховування незаконного походження комплектуючих та легалізації коштів, одержаних внаслідок завищення їх вартості, відобразили їх придбання через ланцюг «транзитних» та «фіктивних» підприємств. На даний час проводиться досудове розслідування.

Загалом протягом січня-серпня 2015 року відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Житомирській області  проведено заходи з метою виявлення фактів легалізації злочинних доходів, відпрацювання пріоритетних галузей економіки, за результатами яких до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 12 кримінальних правопорушень у сфері державних закупівель за предикатним злочинами (ст.191, 364 КК України) на суму понад 11 млн.грн.(за аналогічний період 2014 року - 14 на суму 17,7 млн. грн.), 1 - за фактами легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 209 КК України ) на суму 1, 5 млн. грн.( за аналогічний період 2014 року – 3 на суму 4,8 млн. грн.). У межах кримінальних проваджень накладено арешт на майно та кошти на загальну суму понад 8 млн. грн. ( за аналогічний період 2014 року – на суму 12,6 млн. грн.).

#житомир #фіскальна служба #відмивання #гроші,
Последние новости
Оголошення
live comments feed...