• Головна
  • Литвин все-таки отримав відзнаку «Честь і слава Житомирщини» за номером «1»
14:44, 8 грудня 2011 р.

Литвин все-таки отримав відзнаку «Честь і слава Житомирщини» за номером «1»

Три перших відзнаки обласної ради «Честь і слава Житомирщини» знайшли своїх володарів

На урочистостях до Дня місцевого самоврядування їх вручили голови обласної ради і обласної державної адміністрації Йосип Запаловський і Сергій Рижук. Першими лауреатами стали Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, Герой України, керівник агрофірми «Єрчики» Володимир Дідківський та почесний ректор Національного агроекологічного університету Антон Малиновський.

Володар відзнаки за номером «1» Володимир Литвин, отримуючи нагороду, трохи знітився:
«Я так відчуваю, високе зібрання, що так формується культ. А потім я вже думаю, що, очевидно, на некролог я вже заробив. Разом з тим я зворушений. Дякую!»

Нагадаємо, що Положення про відзнаку «Честь і слава Житомирщини» було затверджене сесією обласної ради в травні цього року. Вручатиметься вона «за визначні особисті заслуги у сприянні соціально-економічному і культурному розвитку області, високі досягнення у професійній діяльності, вагомий внесок у створення матеріальних, культурних і духовних цінностей, плідну громадську і благодійну діяльність».

Аби підтримати високу вартість відзнаки, щороку має бути не більше сорока нагороджених. До того ж, отримати її можна лише один раз, повторно відзнака «Честь і слава Житомирщини» не вручається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...