![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
17:00, 8 грудня 2011 р.
В Житомирі студентку обікрала однокурсниця
Вчора у одному з навчальних закладів міста обікрали 21-річну студентку. З її сумочку прямо у приміщенні закладу викрали 6 тис. грн. За крадіжку затримали 20-річну житомирянку, студентку цього ж навчального закладу.
Цього ж дня, в Баранівському районі прямо на вулиці у місцевої жительки відібрали сумку з грошима та особистими речами. Правоохоронці за крадіжку затримали 20-річного раніше судимого місцевого жителя, повідомили у СЗГ УМВС України в Житомирській області.
Крім цього, минулої доби у Ємільчинському районі правоохоронці вилучили 2 кг. коноплі. Наркотичну рослину зберігав у себе вдома 45-річний раніше судимий житель району.
Загалом за минулу добу в області зареєстровано 31 злочин. 10 з них працівники міліції вже розкрили.11 осіб обґрунтовано підозрюється у скоєнні зазначених протиправних дій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...