• Головна
  • Податкова провела роз’яснення стосовно оновленого податкового законодавства
11:00, 20 січня 2012 р.

Податкова провела роз’яснення стосовно оновленого податкового законодавства

На початку грудня приватні підприємці Житомирського району, взяли участь у податковому семінарі із роз’яснення стосовно оновленого податкового законодавства. Найбільша зацікавленість у відвідувачів викликали зміни щодо застосування спрощеної системи оподаткування обліку та звітності. Це пояснюється тим фактом, що значна кількість приватних підприємців зареєстровані платниками єдиного податку, які й скористалися можливістю отримати відповіді на питання, що виникають у їх підприємницькій діяльності.
Зокрема, чи не найбільше зацікавлення у платників викликала ситуація щодо прийому заяв від підприємців для роботи на спрощеній системі оподаткування у 2012 році. Фахівці податкової інспекції пояснили, що для цього платник має прийти до інспекції за місцем проживання та подати заяву з обов’язковим зазначенням групи, до якої він бажає бути віднесеним. При цьому, термін подання таких заяв подовжено до 25 січня 2012 року. Строк дії нового документу - необмежений.
На семінарі також наголошувалось, що ДПСУ подовжила чинний на сьогодні мораторій на фактичні перевірки малого бізнесу у зв'язку із необхідністю адаптації підприємців до нововведень в законодавстві щодо спрощеної системи оподаткування. Наприкінці семінару платники отримали відповіді на питання, які їх цікавили. У подальшому практика таких семінарів буде продовжена.


Податкова провела роз’яснення стосовно оновленого податкового законодавства, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...